anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oferta niewidoczna, co robić?

Adamjol
#7 Wielbiciel#

Umieściłem ogłoszenie sprzedaży opony na allegro, nie lokalne, prywatnie. Nie ma tego ogłoszenia W OGÓLNYM SPISIE ofert  zawierających dane takiej opony, trwa to już kilka dni, nie znajduję kontaktu z konsultantem, co robić?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Adamjol jeśli chodzi o tę ofertę: https://allegro.pl/oferta/opona-205-65-r-17-5-nowa-lezak-magazynowy-14905067646 

To jest ona poprawnie widoczna w wynikach wyszukiwania: 

Zrzut ekranu 2023-12-18 o 12.07.26.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Adamjol
#7 Wielbiciel#

dziękuję za odpowiedź. Niestety nie mogę zrozumieć dlaczego nadal w mojej wyszukiwarce nie ma tej mojej oferty , sprawdzałem przed chwilą. Nie ma. Oferta za 2100 2 sztuki /nie moja/ jest ale pod nią mojej brak w każdej konfiguracji wyszukiwania. Dlaczego nie widzę swojej oferty w spisie?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Adamjol Podaj proszę link do konkretnej strony wyszukiwania. Sprawdzę to. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Adamjol
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Adamjol
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Adamjol
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Adamjol Wyczyść pliki cookies i wyłącz wszystkie wtyczki w przeglądarce. Wystawiłeś dwie oferty: na Allegro i Allegro Lokalnie. Po wpisaniu frazy "opona 205/65 R 17,5" są widoczne obie oferty na pierwszej stronie https://allegro.pl/listing?string=opona%20205%2F65%20R%2017%2C5 

ko_alka_0-1703144939436.png

ko_alka_1-1703144986240.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Adamjol  Piszesz że wystawiłeś z konta prywatnego, więc jeśli przeglądasz oferty z konta firmowego to niestety prywatnej oferty nie zobaczysz. Przeloguj się na konto prywatne.

oznacz moderatorów

Adamjol
#7 Wielbiciel#

Nie mam konta firmowego, od 21 lat jest prywatne, w ustawieniach jakie zauważyłem moge przejść na firmowe czego nie uczyniłem zatem oglądam allegro z konta prywatnego i nie widzę w spisie swojego prywatnego ogłoszenia .

oznacz moderatorów

Adamjol
#7 Wielbiciel#

Nie mam konta firmowego, od 21 lat jest prywatne, w ustawieniach jakie zauważyłem moge przejść na firmowe czego nie uczyniłem zatem oglądam allegro z konta prywatnego i nie widzę w spisie swojego prywatnego ogłoszenia 

oznacz moderatorów