anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ogłoszenia motoryzacyjne - Allegro + Allegro Lokalnie

micro
#7 Wielbiciel#

Szanowni,

 

Wystawiłem właśnie samochód, zaklikałem, że płacę 24,9 PLN za ofertę w Allegro + Allegro Lokalnie. W lokalnie jest, ale w zwykłym na moim koncie nie ma po tej ofercie śladu. Czy coś robię nie tak? Czy Allegro coś robi nie tak?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

LEW433
#21 Demiurg#

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No nie widać a zaznaczyłeś tak?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@micro No przecież Fabia jest widoczna https://allegro.pl/uzytkownik/micro

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Tak ale on chciał żeby nie bylo tylko na Al.Pewnie myślał że nie będzie napisu AL.

oznacz moderatorów

micro
#7 Wielbiciel#

No chciałem i tu i tu. Co więcej, odniosłem wrażenie, że właśnie za to płacę. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@micro  Typowe nieporozumienie.  A Lokalne  to osobna strona użytkownika,  oferty Lokalne nie są  widoczne  w karcie uzytkownika  Allegro i odwrotnie  gdy otworzysz Lokalne  zobaczysz ogłoszenia Lokalne, ale nie  zobaczysz  swojej sprzedaży  zwykłego Allegro.

Tutaj:  https://allegrolokalnie.pl/

Natomiast koszty,  wpłaty  i  wszystkie finanse masz na  zwykłym Allegro

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. "oferty Lokalne nie są  widoczne  w karcie uzytkownika  Allegro" - co Ty pitolisz? Jak nie są, jak są (co nawet widać na przykładzie linku, który wkleiłem wyżej)😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Knowhere  Ano nie są. Napisałem,  kupujący widzi  wszystko na stronie,  sprzedający jeśli  chce oglądać na  stronie ofert tak jak kupujący to widzi. Ale  jeśli  sprzedający  chce oglądać  swoją sprzedaż  na  Lokalne musi  się osobno zalogować na Lokalne. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Obawiam się, że pomieszałeś widoczność ofert z ich edycją i miejscami w których można to robić😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Knowhere  OK,  ale nie tylko ja  wszyscy mają ten problem,  również autor tematu.

Ludzie  wystawiają  a potem nie widzą  swojej sprzedaży,  nie  wiedzą że muszą się osobno logować na lokalne.  Oglądają zwoje konto  Allegro i nie widzą  ani ofert ani  sprzedaży. Również powiadomień i tzw. czatu

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Przecież żeby wystawić na AL, to już trzeba na nim się zalogować, osobno (jak to ująłeś).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Knowhere  Nie,  wystawia się  ze strony Allegro,  system automatycznie przekierowuje ofertę  na lokalne.  Sprzedający tego nie  wie a jeśli nawet wie  to  tego nie rozumie, Bo to inny portal, inna  strona, osobne logowanie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Nie tłumacz mi jak to działa, bo wiem to doskonale - po kliknięciu wystaw jest się przekierowywanym na AL, gdzie... trzeba się zalogować (w dość uproszczony sposób potwierdzając konto, ale jednak).
Spora część nieporozumień wynika z tego, że ludziom z reguły nie chce się czytać.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Jeszcze jedno,  ja jako kupujący  widzę  wszystkie oferty  tak jak  były wystawione, normalnie na stronie po kolei.  Ty, sprzedwca  widzisz  swoje konto  osobno  Lokalne i osobno  Allegro

oznacz moderatorów

micro
#7 Wielbiciel#

Rozumiem logowanie tu i tu oddzielnie. Czy w takim razie muszę napisać nową ofertę, oddzielną dla "dużego" Al I nie będę za nią obciążony? To bez sensu. Jedyny sens wystawiania jednej oferty w obu jest taki, żeby przygotować ją raz a system wrzuci ją w oba miejsca. 

Tymczasem oferta na Lokalnie jest, a na "dużym" nie mam nawet znaku, by cokolwiek kiedykolwiek było.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@micro Jeżu kolczasty, przecież już pisałem, że widać ją na allegro https://allegro.pl/uzytkownik/micro

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

micro
#7 Wielbiciel#

Tam jest ta z Lokalnie.

Ale czekaj czekaj, czy to znaczy, że ona pokazuje się też na głównym Al, po prostu przekierowując do Lokalnie?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@micro Tak, dokładnie:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów