anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem wiadomość o zleceniu wypłaty, dlaczego nie mam jej jeszcze na koncie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kamilkuden
#7 Wielbiciel#

Wypłata zlecona w środe o godzinie 2 w nocy. Do tej pory , czwartek godzina 15 (37 godzin mija) p[ieniadzy brak na koncie. Mam aktywne payu , otrzymałem email o zleceniu wyplaty srodkow  a kasy brak

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
Ziolko39
#21 Demiurg#

@kamilkuden Godziny otrzymania (księgowania) przelewu są różne w zalezności od banku. Czasy przelewów międzybankowych też.

oznacz moderatorów
kamilkuden
#7 Wielbiciel#

Ale nie powinny już dotrzeć na konto? To moja pierwsza wypłata i zdziwiony jestem,ze tak dlugo to trwa 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Może zablokowali wypłatę, a ta powinna nastąpić najpóźniej do końca następnego dnia  roboczego, czyli dzisiaj. sprawdź w twoim banku o której księgują 3 sesję ekixir

oznacz moderatorów
kamilkuden
#7 Wielbiciel#

Czemu  mielib blokować wypłate. tak bez powodu? Chyba wszystko poprawne na moim koncie, hm??
all.jpgall2.jpg

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@kamilkuden Napisałem Ci. Jakiej odpowiedzi jeszcze oczekujesz ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kamilkuden wypłata została zlecona poprawnie i dzisiaj do końca dnia powinna zostać sfinalizowana. Nie oznacza to, że już dziś będzie na Twoim koncie, ponieważ to zależy od banku. Poproszę Cię jeszcze o cierpliwość.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika 💘

oznacz moderatorów
kamilkuden
#7 Wielbiciel#

Pieniadze nadal nie dotarły na konto bankowe. Także mija się z prawdą informacja,że pieniadzę od zlecenia wypłaty docierają na konto nastepnego dnia roboczego. W moim przypadku mija 60godzin od kiedy zleciłem wyplate . Dojdą te pieniadzę dzisiaj czy ,,moze tak,moze nie,, ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kamilkuden Cześć. Widzę, że wypłata ma status "Zakończona" od godziny 10:16 - sprawdź proszę raz jeszcze swoje konto bankowe (202***105). Jeśli nie zlokalizujesz wypłaty, to daj mi znać, skontaktuję się z Operatorem PayU. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kamilkuden
#7 Wielbiciel#

Pieniądze na konto nie wpłyneły, ale może przy nastepnej sesji (tj 14:30) wpłyną skoro wyplata ma status zakonczonej. Jesli przelew nie dojdzie poinformuje

oznacz moderatorów
kamilkuden
#7 Wielbiciel#

ps  A ta wypłata ze statusem ,,zakonczona,, to nie jest zwrot za przelew weryfikacyjny? bo taki dostałem dzisiaj tylko

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kamilkuden Nie, jest to wypłata na kwotę 76,00 zł. Zgadza się?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kamilkuden
#7 Wielbiciel#

Nie zgadza się bo na obecną  chwile nie otrzymałem pieniędzy jak widać. Mozesz spróbować dowiedzieć się u Pay U w czym problem

kamilkuden_0-1651229611324.png

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kamilkuden Po stronie Operatora wszystko jest w porządku i wypłata została zlecona poprawnie. W Alior Banku przelewy przychodzące księgowane są podczas trzech sesji: 

  • 10:30 (I sesja),
  • 14:30 (II sesja),
  • 16:45 (III sesja).

Dokładniejsze informacje uzyskasz już wyłącznie od swojego banku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów