anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet 100 wyróżnień.

alandooutlet
#8 Zapaleniec#

Witam,

Uruchomiłam pakiet 100 wyróznień. dziś widzę że została mi naliczona opłata. (Mija 10 dni)Co zrobić by opłaty już się nie naliczały ??? Myślałam że będzie on obowiązywał te pierwsze 3 miesiące 😕 Mam teraz z każdej oferty wyłączyć wyróżnienia?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

alandooutlet
#8 Zapaleniec#

Nie mam aktywowane:

Ogłoszenia motoryzacyjne w specjalnych cenach - skorzystaj z Programu już dziś

Otrzymujesz specjalny cennik na wystawianie i wyróżnianie ogłoszeń motoryzacyjnych. Szczegóły w regulaminie.

Aktywuj przed7 paź 2024, 23:59wygaśnie za 5 miesięcy
 
oraz:

Obniżka prowizji o 80% za sprzedaż powyżej progu 5 sztuk

Program wspiera sprzedaż większej liczby sztuk produktów na Allegro Business. Dołącz do programu. Stwórz rabaty hurtowe dla klientów z kontem firma. Przypnij je do ofert z fakturą. Ciesz się niższą prowizją.

 

Opłata nalicza mi się za wyróżnione oferty. 

Bieżące saldo

-417,90 

 

I cały czas rośnie ;/
Jak wyróżniłam 100 ofert i teraz każda 19.90 to zapłace prawie 2 tysiące za te wyróżnienia?
 
oznacz moderatorów

alandooutlet
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem. Najpierw pobierają te kwotę a potem zwracają? 

już saldo zadłużenia zmniejszyło się do ;

Bieżące saldo

-39,80 

 

Włączone automatyczne rozliczanie salda
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Okres rozliczeniowy jest 10dni więc ta kwota będzie się pojawiała.

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Każde darmowe wyróżnienie trwa 10 dni, jeżeli wyróżniłaś 100 ofert to po 10 dniach będzie się naliczać opłata, wyłączyć trzeba samemu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@alandooutlet w ramach Programu Powitalnego (tutaj regulamin ze szczegółowymi informacjami) otrzymujesz m.in. 100 wyróżnień. Koszt jednego wyróżnienia wynosi 19,90 zł za 10 dni. W ramach powyższego pakietu otrzymujesz 100 Wyróżnień bez tej opłaty.
Czas trwania każdego “Wyróżnienia” wynosi 10 dni. Jeśli Wyróżnienie Twojej Oferty będzie trwało dłużej niż 10 dni, może to spowodować naliczenie opłat za każdy następny rozpoczęty cykl rozliczeniowy. Opcja “Wyróżnienie” nie wyłączy się automatycznie po upływie 10 dni. Dlatego, jeśli nie chcesz, żebyśmy pobierali automatycznie opłaty bez zniżki, lepiej wyłącz opcję dodatkowe "Wyróżnienie". Zrobisz to edytując konkretną Ofertę przed rozpoczęciem kolejnego, płatnego cyklu rozliczeniowego.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów