anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitalny 100 wyróżnień, dlaczego została naliczona opłata?

butiqueenfashion
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

aktywowałam pakiet powitalny i 100 darmowych wyróżnień. Aktywowałam wyróżnienia w kilku ofertach i w rozliczeniach z allegro pokazuje mi na razie do zapłaty 52,50? Czy mogę się dowiedzieć, co jest zawarte w tej opłacie?

Adriana [edycja]

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@butiqueenfashion pakiet dotyczy tylko wyróżnień i za oferty objęte tą opcją nie została naliczona opłata np. w ofercie 10697727077. Natomiast uruchomiłaś też inne opcje promowania np. nowość m.in. dla oferty  10697074142 czy pakiet: pogrubienie, podświetlenie, wyróżnienie m.in. w ofercie 10665997472 lub wyróżnienie elastyczne m.in. w ofercie 10697113372 . Dlatego za część opcji promowania została naliczona opłata.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Po prostu trzeba wszystko dokładnie czytać, żeby nie "być w plecy".

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Szczególnie jeżeli chodzi o wszelkie "promocje" na tym portalu, idzie się nieźle wkopać z kosztami, jak nie raz można było poczytać tutaj na forum 😉

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sojiro z moich doświadczeń na tym forum, a jednak trochę czasu tu spędzam, wynika coś innego, wszystkie informacje są zawsze podane czy to w regulaminie promocji czy na stronie informującej o niej czy w powiadomieniach mailowych. Oczywiście rozumiem, że czasami można się pomylić czy coś przeoczyć, dlatego chętnie pomagam rozwiązywać takie problemy, ale nie zmienia to faktu, że wszystkie informacje o kosztach, opłatach czy prowizjach są dostępne dla każdego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Ja wcale nie twierdzę, że tych informacji nie ma, oczywiście, że są.

Czasem jedynie zdarza się, źle je zinterpretować, sami kilkukrotnie siedzieliśmy w kilka osób, aby "rozkminić" na czym dokładnie polega dana promocja, ostatecznie i tak często kończyło się na konsultacji z Wami 😉

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sojiro a my zawsze chętnie przychodzimy z pomocą 😊 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów