anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitalny dla konta czy firmy

PortoStrefa
#9 Pomysłodawca#

Kilka dni temu otworzyłem konto Allegro na firmę i z racji tego, że to nowa firma na Allegro, przysługuje mi pakiet powitalny. Pytanie, czy jak założę dodatkowe konta (z uwagi na odrębne nisze i dostawców) w okresie tych trzech miesięcy, to pakiet powitalny (głównie zwolnienie z prowizji) będzie też tam działał, czy tylko na pierwszym koncie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz pamiętać też, że Program Powitalny jest przypisany tylko i wyłącznie do jednego Twojego Konta Firma (oczywiście, jeśli spełniasz warunki, o których mowa w pkt 2 – tam, gdzie piszemy o ilości Kont założonych na Twoje dane). Nie możesz przenieść przyznanych pakietów na inne Konta Firma. Dodatkowo, w przypadku gdy na Konto Partnera zostaną nałożone ograniczenia dostępu do poszczególnych usług świadczonych w ramach Allegro na podstawie art. 8.4 Regulaminu Allegro, czas Twojego uczestnictwa w Programie nie ulegnie wydłużeniu o czas podczas którego nie mogłeś korzystać z Programu z uwagi na nałożenie wspomnianych ograniczeń

oznacz moderatorów

PortoStrefa
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź. Zatem jedno konto.

Czy zniżka na prowizję od sprzedaży w okresie 3 miesięcy jest dla 30 tys. zł sprzedaży w okresie tych trzech miesięcy (po 10 tys. na miesiąc), czy 30 tys. zł naliczonych prowizji. I czy jest to uruchomione odrazu po uruchomieniu konta czy należy to jakoś włączać kiedy będę już gotowy? Zastanawiam się, czy nie poczekać z tym trochę jak dopracuję pewne rzeczy.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PortoStrefa Zniżka obowiązuje do 30 tys zł prowizji. Zgodnie z informacją w artykule 90 dni liczymy od dnia, w którym udostępniliśmy pakiety w zakładce Moja sprzedaż – nie od dnia ich aktywacji. Pakiet aktywujesz tutaj

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PortoStrefa
#9 Pomysłodawca#

Myślałem o tym, żeby aktywować dopiero po nowym roku, ale w takim układzie wygląda na to, że jeżeli chcę wykorzystać na max to lepiej teraz. Nie da się tego terminu przesnąć?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PortoStrefa Przykro mi, ale nie ma takiej możliwości.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów