anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitalny dla nowych firm

budoled
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich , mam pytanie otworzyłem firmę nowy NIP nowe konto ale nie otrzrymałem pakietu powitalnego ,

W centrum zniżek miałem tylko akademię allegro kurs i szybsze przyznanie smarta a chodzi mi o benefity w postaci zniżki na prowizję , pakiet wyróżnień itd tak jak to jest opisane.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@budoled a regulamin zaakceptowany a nie przeczytany ?  https://allegro.pl/regulaminy/program-powitalny-dla-nowych-firm-7GzEmzev2Ty

  1. To jeszcze nie wszystko! Dodatkowo, jeżeli ukończysz kurs w Akademii Allegro o Programie Powitalnym w ciągu 10 dni po dniu uzyskania statusu Konta Firma, otrzymasz kolejne 100 Wyróżnień.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

budoled
#8 Zapaleniec#

@kostas11 dzięki za odpowiedź - tylko nie wiem gdzie zaakceptować ten regulamin ????

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@budoled na 100 % nowa firma i nip ?  kiedy założyłeś konto ?

  1. Benefity będą dostępne w ciągu dwóch dni roboczych od momentu uzyskania statusu Konta Firma. Możesz je odebrać i aktywować w Centrum Zniżek.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

budoled
#8 Zapaleniec#

@kostas11 tak nowa firma nowy nip , firma od 01,03 - konto allegro od 6 dni , konto bankowe przypisane ,PAYU I PRZELEWY 24 potwierdzone , juz nawet sprzedaż była a w pakiecie zniżek miałem tylko to

"Zacznij sprzedaż z Allegro Smart!

Allegro Smart pomaga sprzedawcom rosnąć 5 razy szybciej! Ukończ kurs Akademii Allegro (15 minut), aby skorzystać z promocyjnych warunków Allegro Smart! dla nowych sprzedających.

OBOWIĄZUJE OD16 mar 2022, 18:40
OBOWIĄZUJE DO11 cze 2022, 07:43
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zerkniecie 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

budoled
#8 Zapaleniec#

@kostas11 dziękuje za pomoc przekazanie dalej przekierowanie 🙂

oznacz moderatorów

budoled
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  chciałbym zacząć wystawiać kolejne produkty i nie wiem na czym stoję, czy mogę liczyć na te pakiety zniżkowe .

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@budoled Twoje konto nie zostało zakwalifikowane do Programu Powitalnego dla nowych firm, ponieważ według naszych danych jest ono powiązane z innym kontem firmowym w Allegro. Zgodnie z Regulaminem Programu w promocji mogą brać udział wyłącznie nowe konta firmowe w Allegro.
Niedozwolone jest omijanie tej zasady, m.in . poprzez zgłoszenie do Programu konta, które ma lub miało formalno-prawny związek z jakimkolwiek kontem firmowym w Allegro (art. 1 i art. 23 Regulaminu Programu Powitalnego dla nowych firm).

"Program Powitalny skierowany jest tylko do nowo zarejestrowanych firm w Allegro. Dlatego, jeśli masz teraz lub wcześniej miałeś/aś formalno - prawny/ faktyczny związek z jakimkolwiek kontem firmowym (np. byłeś jej członkiem zarządu, wspólnikiem, prokurentem, właścicielem itd.) - niestety nie możesz przystąpić do Programu Powitalnego. Pamiętaj także, aby unikać niedozwolonych okoliczności, które wymieniliśmy w pkt. 23”.

Aby dowiedzieć się z jakim kontem jest powiązane to, z którego piszesz skontaktuj się proszę z nami tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

budoled
#8 Zapaleniec#

@la_nika naprawdę jeżeli mój ojciec miał firmę ale już nie ma ,a ja loguję się z tego samego komputera i korzystam z tego samego internetu co czasem ojciec korzystał jak był w domu ,chociaż mam nową firmę na siebie nowy nip a adres firm był inny , adres zamieszkania ten sam tzn że jestem powiązany i nie mogę mieć tego pakietu powitalnego. Naprawdę zachęcacie żeby zacząć działać w konkurencji zamiast u Was super.

oznacz moderatorów