anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiety promocyjne

models118com
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Ma świeże konto, aktywowałem w centrum zniżek Pakiet powitalny 1/2 Etap 1 oraz Włącz abonament ekspercki i otrzymaj 750 wyróżnień.

 

Przez baselinkera wystawiłem 120 ofert w tym każda wyróżniona 

Moje zdziwienie jak zobaczyłem, że za 20 ofert (100 za darmo) mam zapłacić 19 zł... dlaczego skoro mam jeszcze 750 wyróżnień

Moje drugie zdziwienie jak sprzedałem przedmioty i mam zapłacić prowizję. Dlaczego skoro w pakiecie powitalnym niby przysługuje mi 100% zniżki na prowizję. O co chodzi? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Tu masz regulamin, nie znam szczegółów, tam zazwyczaj są kruczki: https://allegro.pl/regulaminy/program-powitalny-dla-nowych-firm-ww27nVWdws4 możemy zapytać @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Źle. Streszczenie regulaminu Programu Powitalnego - dla firm zarejestrowanych między 1 stycznia a 31 stycznia 2021.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@models118com Cześć. W ramach Programu Powitalnego otrzymałeś 100 darmowych wyróżnień, dlatego do każdego wyróżnienia powyżej limitu pakietu będzie naliczana opłata. 

Zniżka na prowizję jest naliczana na rachunku (Zakładka Rozliczenia z Allegro). Masz 100% zniżki na podstawową prowizję od sprzedaży i 50% prowizji od sprzedaży w ofercie wyróżnionej.

Wyróżnienia z promocji "Włącz Abonament Ekspercki i otrzymaj 750 wyróżnień!" zostaną przyznane po spełnieniu warunków wyszczególnionych w regulaminie i aktywowaniu ich w Centrum Zniżek. Pierwszy pakiet 200 darmowych wyróżnień może zostać przyznany do 14 listopada. Aby otrzymać wyróżnienia musisz aktywować abonament ekspercki (korzystasz z profesjonalnego). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów