anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayPal płatność z zagranicy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:48937203
#7 Wielbiciel#

Chce zapłacić za zamówienie , moja możliwość jest ograniczona do PayPal który niby widze ze jest możliwe . Dochodzę do płatności i PayPal znika wiec już możliwości nie mam . Jak mogę przelać pieniądze przez PayPal za zamówienie na Allegro ? A może tej możliwości wcale nie ma ? A znak PayPal jest jednak widoczny . Jestem za granica i nie mam żadnej polskiej karty płatniczej oraz żadnej innej które są wymienione .
Pomóżcie proszę 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ech głowy nie dam ale chyba mi gdzieś migła informacja, że pay pal jest tylko dla płatności w euro. Może w tym problem.

oznacz moderatorów
Client:48937203
#7 Wielbiciel#

No tez to właśnie widziałam i o to właśnie mi chodzi , zaraz spróbuje zmienić walutę . Może wtedy da radę 

oznacz moderatorów
Client:48937203
#7 Wielbiciel#

To już znalazłam , dziekuje .
Zastanawiam się czemu jeśli chce zapłacić w złotówkach to odbiór z paczkomatu jest darmowy a jeśli jest płatność w €uro to w tym samym miejscu odbiór trzeba zapłacić ?????
Co to ma znaczyć ??? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48937203 wyjaśnię to, ale czy możesz podać mi link lub numer do oferty, z której chcesz skorzystać? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:48937203
#7 Wielbiciel#

Numer oferty 12200190033

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48937203 dziękuję, sprawdziłam to, ale w tej ofercie dostawa do paczkomatu Inpost jest płatna 9,99 zł i nie ma znaczenia, czy płacisz w złotówkach, czy w euro. Darmowy jest wyłącznie odbiór osobisty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:48937203
#7 Wielbiciel#

IMG_0350.png

oznacz moderatorów
Client:48937203
#7 Wielbiciel#

IMG_0376.png

oznacz moderatorów
Client:48937203
#7 Wielbiciel#

Dziekuje za sprawdzenie , jezeli tak jest to Oke , moje zamówienia są już w drodze . Proszę jednak spojrzeć na ceny przesyłek w zł a w € To są moje zdjęcia do porównania jak robiłam zamówienie . Pozdrawiam Bernadetta 

oznacz moderatorów