anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Plik do wystawienia oferty. Niemożliwość uzupełniania parametru długość.

Falesia1
#8 Zapaleniec#

Cześć, 

mam do wystawienia około 100 podobnych przedmiotów (patchcordy). Są dwa rodzaje patchcord'ów (różne złącza) i różne długości od 10 do 300 m. Chciałbym z tego zrobić dwa warianty, czyli pierwszy rodzaj złącza i jako parametr do wielowariantowości - długość, oraz 2 rodzaj złącza i parametr długość. Niestety w pliku z allegro po wypełnieniu parametru "długość kabla" dostaję komunikat "parametr zastrzeżony, komórka musi być pusta". Jedyne co mogę w tej chwili dodać tworząc warianty to wzór/kolor, a chciałbym, żeby to jednak był parametr długość kabla. Jak to można zrobić nie wklepując ręcznie do każdej oferty dodatkowego parametru? Chociaż tak też zrobiłem na przykładzie 3 przedmiotów. Dodałem nowy parametr długość, wpisałem dane. Przy próbie zrobienia wariantu, w ogóle ten parametr się nie pojawia do wybrania. 

Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam ALLg - patchD.png

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Falesia1, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. Otrzymałam informację, że projekt wielowariantowości ofertowej nie jest już rozwijany. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Falesia1
#8 Zapaleniec#

Ok,

ale nie jest rozwijany oznacza, że nie mogę już z tej opcji wcale korzystać dla nowych produktów?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Falesia1, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. Opcja jest dostępna, natomiast nie będzie możliwości łączenia po długości/rodzaju patchcorda.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów