anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczekaj, aż kupujący opłaci zakup - zapytanie.

bolo_yeung
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

kupujący zapłacił za wygrany przedmiot przelewem tradycyjnym, przy aukcji napisane jest "Poczekaj, aż kupujący opłaci zakup." Jak mogę odznaczyć/zaznaczyć że wpłata jak zaksięgowana ? Chce się rozliczyć i zapłacić prowizję od sprzedanego przedmiotu.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bolo_yeung Czy dobrze rozumiem, że klient opłacił zamówienie poza naszym systemem? Otrzymałeś przelew na swoje prywatne konto?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

bolo_yeung
#1 Nowicjusz#

Tak, czytając regulamin widziałem opcje przelew tradycyjny i myślałem że może to być bezpośrednio na moje konto ( kiedyś prowizje były naliczone od razu po sprzedaży bez względu na sposób płatności - myślałem że tutaj będzie tak samo - mój błąd, że nie doczytałem jak się zmieniły zasady obowiązujące przy sprzedaży). W związku z powyższym jak mogę naprawić tą sytuację ? Przelać pieniądze z powrotem na konto kupującego (anulować zakup) bądź przekazać je sam na konto allegro ? Przepraszam i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bolo_yeung wyślij towar i zapomnij, a jak chcesz bardzo to napisz do allegro i poproś o naliczenie prowizji 😄

To że zapłacił na konto to jedyny minus że oferta się po 5 dniach wznowi 🙂

A prowizję od razu naliczają na allegro, na lokalnie dopiero po opłaceniu przez allegro finanse

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bolo_yeung W naszym systemie niestety nie oznaczysz, że otrzymałeś wpłatę. Tak jak napisał @kostas11 oferta się wznowi i w tej sytuacji dojdzie do sprzedaży poza Allegro. U nas nie będzie ta transakcja odnotowana.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapłacił przelewem tradycyjnym a skąd wziął dane do przelewu?

oznacz moderatorów