anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta wysłyłka błąd autoryzacyjny

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kacbru
#7 Wielbiciel#

Wysyłka przez pocztę polską problem do 2 tygodni brak możliwości zrobienia paczek , błąd autoryzacyjny

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kacbru najprawdopodobniej problem wynika zwpisywania błędnych danych autoryzacyjnych  do umowy z przewoźnikiem. Zweryfikuj to proszę, a jeśli to nie rozwiąże problemu to podaj proszę numer zamówienia przy którym taki problem się pojawia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kacbru
#7 Wielbiciel#

kupujący iza05064

oznacz moderatorów
Kacbru
#7 Wielbiciel#

po kontakcie z pocztą polską nasze wysyłki nie zostają odnotowane w umowie z pocztą polską ,najwidoczniej realizowane sa za pośrednictwem allegro

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kacbru a czy dodałaś umowę z Pocztą Polską tutaj w części Wysyłam z Allegro - umowy własne? Wybrana przez kupującą opcja dostawy (Allegro Pocztex Kurier 48 pobranie) wymaga podpisania umowy z przewoźnikiem oraz konieczne jest jej dodanie do narzędzia.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kacbru
#7 Wielbiciel#

Tak umowa jest podpisana i dodana do narzędzia. 

oznacz moderatorów
Kacbru
#7 Wielbiciel#

Weszłam jeszcze na elektroniczny nadawca zmieniłam hasło , po czym chciałam wpisać tą umowe jeszcze raz w UMOWY WŁASNE i jest ten problem który był cały czas brak możliwości wyboru punktu nadania

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kacbru poproszę Cię jeszcze o przesłanie zrzutu z komunikatem jaki się pojawia, ponieważ brak autoryzacji i brak możliwości wyboru punktu nadania to dwie różne informacje, a aby przekazć zgłoszenie do działu technicznego potrzebuję precyzyjny komunikat jaki się pojawia, gdy próbujesz nadać przesyłkę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kacbru
#7 Wielbiciel#

Witam , , , tutaj wysyłam najpierw brak możliwości zmiany punktu nadania , brak możliwości raz jeszcze wprowadzenia umowy pasek się nie rozwija z listą punktów nadania .download(2).pngScreenshot 2022-11-17 at 09-04-37 Ustawienia zamówień.png

oznacz moderatorów
Kacbru
#7 Wielbiciel#

Oraz błąd autoryzacyjny , proszę o wysłanie do dział technicznego raz jeszcze , gdyż nie mamy możliwosci wysłania paczek 315911245_861627534876355_4520356651531679123_n(1).png315307244_519895966819728_2933728545338691895_n(1).png315991287_874728796865592_3136498160597082998_n.png

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kacbru, jeśli chodzi o rozwijanie listy punktów nadania - sprawdź, czy problem występuje po wyczyszczeniu przeglądarki lub jej zmianie.

Co do komunikatu dotyczącego autoryzacji - niestety musisz skontaktować się przewoźnikiem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Kacbru
#7 Wielbiciel#
od dwóch tygodni czyszcze pliki ,urzywam innej przegladarki inny kompuer , konto incognito i NIC ... przykre ,że nie ma na to rozwiązania musiałam zlikwidować smart pobrania to dziwne ,że opłacone można bez problemu wygenerować paczki .   Kontakt z przewoźnikiem ? hmm przecież to z allegro się rozliczam z tym paczek oraz przez system allegro poczta w tej kwestii nic nie zrobi oni nawet nie widzą w mojej umowie tych wysyłek ...gdyż paczki wysyłam przez allegro kurier pocztex ...
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Kacbru 

Nadawaj bezpośrednio z EN. Importuj przesyłki i tam generuj etykiety. Po co męczyć się z tym niedorobionym WZA?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Kacbru
#7 Wielbiciel#

Do tej pory łatwiej mi było korzystać z allegro jest to  przejrzyste i proste ale w tym momencie to już mam lekko dosyć

oznacz moderatorów
Kacbru
#7 Wielbiciel#

od dwóch tygodni czyszcze pliki ,urzywam innej przegladarki inny kompuer , konto incognito i NIC ... przykre ,że nie ma na to rozwiązania musiałam zlikwidować smart pobrania to dziwne ,że opłacone można bez problemu wygenerować paczki .

 

Kontakt z przewoźnikiem ? hmm przecież to z allegro się rozliczam z tym paczek oraz przez system allegro poczta w tej kwestii nic nie zrobi oni nawet nie widzą w mojej umowie tych wysyłek ...gdyż paczki wysyłam przez allegro kurier pocztex ...

oznacz moderatorów