anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POD checz republic.

Promerco
#8 Zapaleniec#

Witam, gdzie mogę zobaczyć pieniądze otrzymane z paczek POD z Czech? Szukałem wszędzie, ale nie ma informacji, gdzie otrzymałem pieniądze. Umowa z Allegro. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco Jeśli chodzi Ci o zamówienia z płatnością przy odbiorze, system ich rozliczania i przekazywania środków opisaliśmy tutaj. Wypłaty za przesyłki pobraniowe Allegro Standard znajdziesz w tej zakładce. Pieniądze za zamówienie dostaniesz najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od momentu odebrania przesyłki przez kupującego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Promerco
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem wiele przedmiotów do Czech za pobraniem, a w tej zakładce pokazuje 0. Nic się nie wyświetla

oznacz moderatorów

Promerco
#8 Zapaleniec#

Sprawdziłem wszystko, historię zamówień, zakładkę płatności i nic. Te płatności nie są nigdzie widoczne @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco wpłaty za zamówienia z płatnością przy odbiorze realizuje operator płatności. 
W przypadku zamówień z innego rynku, na przykład allegro.cz – nie poprosimy Cię o numer konta, a pieniądze dodamy bezpośrednio w Twojej zakładce Środki i historia operacji. Stamtąd możesz je potem łatwo wypłacić.

  • Pieniądze za zamówienie dostaniesz najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od momentu odebrania przesyłki przez kupującego.
  • W ramach jednego przelewu możesz dostać wpłaty od kilku kupujących. Będzie to łączna kwota za wszystkie zamówienia z danego dnia roboczego.
  • Tytuł przelewu z wpłatami od kupujących to: Wysyłam z Allegro – zwrot za przesyłki pobraniowe.
  • Informacje o wpłacie za przesyłkę znajdziesz w zakładce Zamówienia. W szczegółach wybranego zamówienia, w sekcji Szczegóły pobrania zobaczysz:

    • kwotę, którą zapłacił kupujący
    • numer rachunku, na który wpłynęła wpłata za zamówienie
    • imię i nazwisko właściciela konta bankowego.

Sprawdź to proszę ponownie, zobacz jaki masz numer konta do wypłat i czy na tym koncie masz wypłaty za przesyłki pobraniowe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Promerco
#8 Zapaleniec#

nie widzę żadnej płatności, mam włączoną opcję Płatność przy odbiorze, klienci kupują z tą opcją codziennie, ale nie widzę tego w zakładce historia płatności, nic tam nie ma @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco czy sprawdziłeś zakładkę Zamówienia, szczegóły płatności i numer rachunku na który wpłynęła płatność za zamówienie?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów