anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podjazd kuriera InPost - jak zmienić adres?

MAMY ROZWIĄZANIE!
szklowdomu
#9 Pomysłodawca#

Jak w temacie. Mam dwa punkty odbioru zapisane w Managerze Paczek InPost. Generując przez Allegro etykiety, mam możliwość zamówienia podjazdu tylko na jeden. Można to zmienić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szklowdomu Cześć. Prawdopodobnie jeden z Twoich punktów odbioru w Managerze jest niezweryfikowany, jednak ja nie mam możliwości sprawdzenia tego. Wejdź w zakładkę "Moje punkty odbioru" w Managerze i sprawdź, jaki mają status. Jeśli oba punkty są aktywne, to skontaktuj się z InPost i wyjaśnij tę sprawę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
szklowdomu
#9 Pomysłodawca#

Oba aktywne - będę tam dzwonić - dziękuję.

oznacz moderatorów
szklowdomu
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy to się łączy z moim wcześniejszym pytaniem czy nie ale... Zamawiając kuriera DPD, nie mam możliwości wybrania adresu podjazdu - jest tylko mój. Jak dodałam pozostałe adresy, to podjazd mogę i tak zamówić na adres domyślny. To by znaczyło, że za każdym razem musiałabym ten adres zmieniać? Czy może ja robię coś źle?

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@szklowdomu w zakładce "Zamówienia" kliknij w "Ustawienia", następnie zakładka "Książka adresowa - WzA" i tam możesz wprowadzić adresy punktów nadania.

I wtedy szykując dany list wybierasz adres jaki ma być na liście i miejsce nadania, czyli podjazdu.

DANE NADAWCY - to jest miejsce podjazdu
DANE NA ETYKIECIE - adres jaki drukuje się na etykiecie

oznacz moderatorów
szklowdomu
#9 Pomysłodawca#

Dobra, czyli robiłam cały czas źle 🙈

Dzięki!

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szklowdomu Adres przekazania przesyłki kurierowi podajesz w pierwszym kroku — podczas zamawiania przesyłki. 

ko_alka_0-1669230434628.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
szklowdomu
#9 Pomysłodawca#

No właśnie... a ja na siłę chciałam to wybierać gdzieś indziej 😉

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@szklowdomu generuj etykiety w Managerze Paczek InPost ponieważ to 1000x lepsze narzędzie do tego niż ta karykatura nazywana WzA. 

oznacz moderatorów