anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwojona kwota pobrania DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
Majo-Maja
#7 Wielbiciel#

Witam.  Klient zamówił 2 sztuki towaru w jednym zamówieniu za pobraniem. Robiąc zlecenia przez allegro dodalam kokejna paczkę do tego zamówienia i nie zauważyłam że kwota pobrania została podwojona. Co mam teraz zrobić. Klientka już dzwoniła że wyszła biedna kwota pobrania. Na ten moment paczki sa w sortowni  DPD. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Majo-Maja może uda sie zlecić zmniejszenie kwoty pobrania. W innym przypadku zleć zwrot do nadawcy i wyślij ponownie z poprawną kwotą. Tylko poprawnie wstaw pobranie. Rozbij na dwie paczki lub wstaw tylko w pierwszej a w drugiej daj 0

oznacz moderatorów
FenomenoVero
#11 Animator#

Nie wiem jak teraz ale 2 lata wstecz i więcej. Można było napisać pismo zmieniające kwotę pobrania i wysłać je na adres e-mailowy danego działu doręczającego paczkę (oczywiście przed momentem jak kurier weźmie ją na auto). Myślę że nic się nie zmieniło. 

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@Majo-Maja niech zapłaci tak jak jest, a Ty jej zrobisz zwrot nadpłaty na konto. to chyba najszybsza opcja.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Majo-Maja
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za super pomysł. Oczywiście nie ma możliwości korygowania w DPD kwoty pobrania. Dzieki za radę oczywiście z niej skorzystałam a klientka się zgodziła na takie rozwiązanie. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów