anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomyliłam paczkomaty i paczkomat InPost przyjął paczkę która miała iść do paczkomatu Orlen, brak pże

monyka39
#1 Nowicjusz#

Wysyłałam kilka paczek. W jednej z nich miałam wydrukowaną etykietę do paczkomatu Orlen i te też zeskanowalam po kodzie kreskowym z etykiety w paczkomacie InPost, otworzyło skrytkę, włożyłam paczkę i zamknęłam skrytkę. Gdy się zorientowałam skrytki nie można było otworzyć. Dzwoniłam na infolinię i już trzeci dzień rozpatrują moją sprawę, nie podając konkretnego rozwiązania. Kazali czekać na telefon od kuriera i wtedy mam podejść po paczkę ale nie wiadomo kiedy to nastąpi. Pisałam, że wylatuje do innego kraju i nie wiem ile wciąż mam czekać na ten tel.. Pół dnia czekałam pod paczkomatem na Kuriera ale nie chciał mi otworzyć skrytki i wyjąć mojej paczki z etykietą do Orlen.  Co robić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Kontaktuj się z Twoim lokalnym oddziałem Inpost, w podobnej sprawie mnie to zajęło 3 dni ( z lokalnym oddziałem ).

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jak to możliwe że InPost przyjmuje wszystkie jak leci...

Szykują się na przejęcie Orlean paczki?

No no.

Mnie paczkomaty InPost nie chcą przyjąć nawet paczki InPost, gdy podczas generowania zaznaczę odbiór przez kiriera, a tu orlenu wchłania. 

 

oznacz moderatorów

FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Raczej nie przyjmuje przesyłek orlenu 🙂

W moim przypadku trzymałem 2 nie duże przesyłki w jednej ręce, automat zeskanował mi tą z tyłu ja do paczkomatu włożyłem tą z przodu no i klops.

O tego zdarzenia w ręce trzymam tylko jedną, właściwą przesyłkę.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@FalaPlanty a no tak, to jest wtedy klops, mnie to się też zdarza jak w tym samym czasie kurier ładuje paczkomat, ja nadaję z ekranu i  przychodzą wyjmować swoje paczki klienci otwierający skrytki zdalanie z aplikacji w telefonie - młyn pomyłek gotowy. 

oznacz moderatorów