anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowne nadanie paczki.

grzesiek750
#7 Wielbiciel#

Chciałem wysłać paczkę przez paczkomat, zeskanowałem kod z paczki, skrytka się otworzyła, ale w środku była czyjaś paczka. Nie wiedziałem co mam zrobić, więc nie włożyłem paczki do skrytki. Bałem się, że ktoś odbierze swoją paczkę z tej skrytki i moją zabierze. Co mogę w tej sytuacji zrobić ? Mam czekać na kuriera ? Czy może zawieść do PaczkoPunkt ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@grzesiek750 same konkrety 😞

Jak generujesz etykiety ????

Jak nadałeś w Paczkomat® i otworzyło skrytkę a nie włożyłeś paczki i zamknąłeś to system widzi jako nadana w paczkomacie, powinieneś zadzwonić na infolinię  +48 722 444 000 

+48 746 600 000 i zgłosić to by Ci powiedzieli co zrobić a tak może się okazać że ktoś nie odebrał paczki a skrytka powinna być pusta i jego paczka wyruszy w drogę zamiast Twojej 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

grzesiek750
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem przedmiot na Allegro Lokalnie i tam dostałem etykietę. Paczka ma status "Nadana w paczkomacie". Kurier odebrał już paczki z tego paczkomatu, bo miałem w tym czasie dwie paczki do wysłania, pierwszą nadałem normalnie, stąd wiem że był już. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@grzesiek750 masz że nadana ale nie włożyłeś 😞 bo system to odnotował jako nadanie, dzwoń do InPostu i odkręcaj, możesz też napisać do allegro i poczekaj na rozpatrzenie reklamacji, szkoda że przy Paczkomat®cie nie zadzwoniłeś może by to odkręcili na miejscu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

grzesiek750
#7 Wielbiciel#

Paczkę nadawałem rano lekko po godzinie 5:00. Numery inpostu czynne od 7:00. Dzwonić pod 722 444 000, czy na ten drugi numer co podałeś ? 

oznacz moderatorów