anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

powiązanie konta na allegro z kontem bankowym

Client:65986372
#7 Wielbiciel#

Witam, co ja robię źle, że weryfikacja mojego konta trwa tak długa. Za pierwszym razem podałam nie to konto co trzeba. Teraz podałam poprawne i wysłałam złotówkę zgodnie z instrukcją i dalej coś nie tak. Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

LEW433
#21 Demiurg#

3dni minęło?

oznacz moderatorów

Client:65986372
#7 Wielbiciel#

W sumie idzie drugi tydzień

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65986372 skontaktowaliśmy się z Tobą w tej sprawie e-mailowo, odpisz proszę na wiadomość Doradczyni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:65986372
#7 Wielbiciel#

To konto jest stare i nie mogę odzyskać hasła do e-maila. Moj mail : [edycja]

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65986372 przykro mi, ale nie kontaktujemy się na adresy e-mail nieprzypisane do konta, którego dotyczy sprawa. Spróbuj proszę odzyskać dostęp do maila, które masz przypisane na Allegro, ewentualnie zmień dane tutaj, a następnie po zmianie, napisz do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:65986372
#7 Wielbiciel#

Jak zrobić weryfikację konta bankowego, w sytuacji gdy mój mail został zamknięty (brak aktywności). Państwo mi odpisujecie na mail, który nie istnieje. Czy te pieniądze przepadną? Do kogo mogę się zwrócić o pomoc na allegro?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Skontaktuj się z nami - Allegro

Możesz np. zamówić rozmowę telefoniczną.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65986372 Zmień adres mailowy w ustawieniach konta. Tutaj znajdziesz instrukcję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:65986372 Nie zawsze mail się daje zmienić samodzielnie, pamiętaj ze do jednego konta>jeden mail, w razie problemu szukaj pomocy tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab

oznacz moderatorów

Client:65986372
#7 Wielbiciel#

Witam

Piszę tu już po raz trzeci, nie wiem kto, czy bank czy allegro nie chce mi zakończyć weryfikacji. To już trzeci tydzień. Mail jest aktywny, przesłałam 1 zł tydzień temu, a wczoraj nawet kopię dowodu osobistego. Sprzedaję na allegro z innego konta i nie miałam z tym kłopotu parę lat temu. Czy mam dzwonić do banku?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65986372 jeśli masz już dostęp po maila, odpisz proszę na naszą wiadomość w sprawie nr 39702702 (wiadomość przesłana 24.01.2024) i prześlij potwierdzenie przelewu do operatora płatności PayU. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:65986372
#7 Wielbiciel#

Ponieważ konto mailowe wygasło, Wasz pracownik napisał jak zmienić konto mailowe na inne i to nowe jest wpisane od soboty w allegro. Proszę wysyłać na maila, który jest teraz podany w koncie allegro.

oznacz moderatorów

Client:65986372
#7 Wielbiciel#

Ta informacja do mnie nie doszła i nie dojdzie, bo konto zostało zlikwidowane (brak logowania w ciagu 12 miesięcy) i Interia odpisała mi, że nie mogę tego maila odtworzyć. Ponieważ mam konto biznesowe w allegro, to nie można tej kwoty tam przelać?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65986372 okej, w takim razie prześlij proszę potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego za pomocą tego formularza, odpowiedź otrzymasz na aktualny adres e-mail 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:65986372
#7 Wielbiciel#

Czyli mam przesłać dokument z banku, gdzie wysłałam te 1zł?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65986372 tak, w bankowości internetowej możesz wygenerować potwierdzenie każdej transakcji. Potrzebne jest właśnie takie potwierdzenie dla tej przelanej złotówki w celu weryfikacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:65986372
#7 Wielbiciel#

Mam ten dowód wpłaty, ale nie wiem jak i komu to wysłać. Za pomocą tego formularza nie umiem tego wysłać.

oznacz moderatorów

Client:65986372
#7 Wielbiciel#

Kto konkretnie w allegro chce potwierdzenie wysyłki tej 1zł, nie mogę pojąć dlaczego tyle zamieszania o 1 zł?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65986372 Nie chodzi o 1 zł, tylko o potwierdzenie przelewu z Twoimi danymi. Chodzi o weryfikację Twojej tożsamości na podstawie danych bankowych. 

Potwierdzenie załącz tutaj:

ko_alka_0-1706550711014.png

  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów