anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia Allegro na Androidzie

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Cześć, 

Mam pytanie dlaczego będąc przynajmniej i liczę, że krótko drobnym sprzedawcą na Allegro. Mimo, że mam zainstalowaną apke Allegro na Androidzie + właczone wszystkie powiadomienia z poziomu ustawien systemowych jak i w apce to powiadomienia nie przychodza. Chocby, ze ktos kupil towar badz wyslal jakies zapytanie. Ulatwiłoby to o wiele pracę a i klient bylby zadowolony, że reakcja jest mega szybka. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @X500_PL skonsultuję to z działem technicznym, a czy możesz podać jaką masz wersję aplikacji i systemu? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Android 10, A aplikacje Allegro najnowsza. Chodzi o to, ze nie wyskakuja komunikaty PUSH jak mam apke wylaczona.

oznacz moderatorów

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Allegro 7.39.0

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@X500_PL czy możesz jeszcze doprecyzować czy powiadomienia push dostajesz dopiero po otwarciu aplikacji? Czy w ogóle ich nie dostajesz? Jeśli dostajesz je po otwarciu aplikacji to wskazuje, że aplikacja jest usypiana i nie działa w tle. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Jak powiadomienie push w allegro powinno wygladac graficznie? Ani po wlaczeniu ani wylaczeniu nie dziala. Nie przychodzi zadne powiadomienie. 

oznacz moderatorów

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

2022-06-15 21.45.46 allegro.pl 73d69d01ec81.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@X500_PL oki już wyjaśniam. Gdy wejdziesz w powiadomienia w aplikacji Moje konto > Zgody na powiadomienia > Zmień, zobaczysz, że nie ma tam w ogóle części dla sprzedających, to dlatego, że ta aplikacja jest zakupowa, czyli możesz otrzymać push, gdy masz nową wiadomość na czacie, ale nie gdy sprzedasz przedmiot. 
To co podesłałeś na zrzucie to widok z przeglądarki i tu nasza wina, najprawdopodobniej jest to pozostałość po czasach, gdy Aplikacja Allegro nie była Aplikacją zakupową. Przepraszam Cię za to, ponieważ może to wprowadzać w błąd. 
Jeżeli chodzi o to jak powiadomienie o nowej wiadomości na czacie wygląda to tutaj zrzut z mojego telefonu z takim powiadomieniem push:

la_nika_1-1655323229369.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Ok, a jak mozna to u mnie naprawic aby móc widzieć push o sprzedazy itp?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@X500_PL W aplikacji Allegro nie ma możliwości otrzymywania powiadomień push o sprzedaży, ponieważ jest to wyłącznie aplikacja zakupowa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem. A planujecie za jakis czas wdrązyć apke dla sprzedajacych?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@X500_PL Nie mamy takich planów. 🙂 Zalecamy korzystanie z przeglądarki w celu obsługi zamówień. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

X500_PL
#9 Pomysłodawca#

( ͡° ʖ̯ ͡°)

oznacz moderatorów