anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o wycofanie oferty z licytacji przez kupującego

MAMY ROZWIĄZANIE!
STUDENCIK1974
#10 Popularyzator#

Otrzymałem e-mail od allegro Prośba o wycofanie oferty z licytacji przez kupującego. Licytujący przebił ofertę, podał powód "Po sprawdzeniu okazało się , że posiadam już ten tom klasera. ". Zgodziłbym się na anulację, ale osobie która niżej licytowała wysłałem już towar. Nie mam nawet jak skontaktować się z użytkownikiem proszącym o anulację.

Poczekam do zakończenia, może Ktoś przebije ofertę, jeżeli nie zostanie mi pobrana prowizja od sprzedaży [pewnie będę musiał pisać o zwrot]. Wygląda na to, że licytujący nie jest już zainteresowany zakupem.

Proszę o poradę

Adam

Studencik 1974

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A skąd miałeś dane klienta do wysyłki skoro licytacja się nie skończyła? Na AL nie ma możliwości odwoływania ofert ,są tylko na normalnym Allegro.

oznacz moderatorów
STUDENCIK1974
#10 Popularyzator#

Inne aukcje już się zakończyły, transakcja została sfinalizowana. Sprzedaż na allegro [nie lokalnie].

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na normalnym Allegro to licytujący pisze prośbę o odwołanie oferty a ty możesz ale nie musisz to zatwierdzić.

oznacz moderatorów
STUDENCIK1974
#10 Popularyzator#

Jak anuluję i spełnię prośbę tego licytującego zostanie mi osoba która zalicytowała pierwsza. Dylemat i ból głowy na początku przygody sprzedaży 🙂

oznacz moderatorów
STUDENCIK1974
#10 Popularyzator#

Dziękuję za pochylenie się nad problemem 🙂 Pozdrawiam Adam

oznacz moderatorów