anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z POK Allegro

flow3k
#7 Wielbiciel#

Czesc,

 

mam bardzo nieprzyjemny problem zwiazany z ostatnim zakupem Kupujacego na mojej aukcji. A mianowicie, Kupujacy kupil ode mnie konto do gry (League of Legends). Kosz tego konta byl wtedy ustalony na 450 zl. Po zakupie bylo wszystko w porzadku, do momentu w ktorym zagral z 10-12 gier (co praktycznie przeklada sie na bardzo dlugi dzien grania) i zglosil problem, ze juz nie moze go uzywac, bo dostal blokade konta.

W momencie w ktorym odmowilem zwrotu srodkow ze swojej strony, no bo nie jestem odpowiedzialny za to co sie dzieje po sprzedazy takiego konta (jako prywatny sprzedajacy), Allegro poprosilo Kupujacego o wypelnienie wniosku Allegro Protect, informujac ze nie obciaza mnie zadnymi kosztami, a Kupujacemu zwroca pieniadze.

Teraz jest sytuacja, w ktorej Allegro wstrzymalo Kupujacemu wniosek, dajac informacje ze ten musi sie udac na Policje i zglosic przestepstwo.

Czego sie moge spodziewac w nastepnych krokach? Nie zrobilem nic zlego, a tez nie chcialbym biegac po komisariatach i tlumaczyc sie, dlaczego konto ktore sprzedalem przestalo dzialac po kilkunastu grach.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

az1rael
#21 Demiurg#

Przyszedl inny konsultant i walnal babola, w przypadku nieuzasadnionego powiadomienia organow scigania powiadamiajacy moze dostac kare grzywny, a ty jeszcze mozesz go scignac z kc za pomowienie. Jak masz dostep do dyskusji to napisz ze 1 odrzucasz reklamacje kupujacego i nie wnikasz za co dostal bana na grze np hejt hackowanie bo ty przekazales mu dostep zgodnie z umowa. Dwa zapytaj konsultanta od kiedy zglaszanie przez kupujacego reklamacji i jej odrzucanie przez sprzedawce jest rownoznaczne z zglaszaniem tego organom scigania? 

oznacz moderatorów