anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z promowaniem i zakładką "mój asortyment"

JumikoSklep
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry mam 2 zapytania

1) jestem w trakcie Etapu pierwszego programu powitalnego. Postanowiłem skorzystać z darmowych promocji 10 dniowych. w edycji oferty pokazało mi się że zostanie naliczona opłata. zaś w adnotacji niżej że mimo tego komunikatu jeżeli jestem w trakcie trwania promocji opłaty nie będzie. jednak pobrało mi 19 zł z konta.

2) zakładka "mój asortyment' jest pusta. Jak wchodzę do swojego sklepu będąc wylogowanym widzę wszystkie swoje oferty zaś po zalogowaniu zakładka jest pusta

Pozdrawiam 

 

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Awarie mają o czym jest już napisane w innych postach .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @JumikoSklep!
Czy aktywowałeś pakiet wyróżnień w Centrum zniżek? Widzę, że Pakiet powitalny 2/2 został Ci przyznany, ale wygląda jakby nie został aktywowany. 
Jeśli chodzi o zakładkę Mój asortyment to błąd, który powodował brak widoczności ofert został naprawiony i zakładka powinna już wyglądać normalnie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

JumikoSklep
#7 Wielbiciel#

Zrozumiałem z webinaru, że pakiet 2/2 mam aktywować dopiero po 90 dniach. rozumiem, że mam go aktywować od razu. w takim razie mój błąd. Pozdrawiam i Dziękuję

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JumikoSklep oh to dobrze, że napisałeś! Najlepiej aktywować go od razu, gdy zostanie przyznany, ponieważ pakiety działają od momentu ich aktywacji w Centrum Zniżek. Natomiast  90 dni (kiedy można z nich skorzystać) liczone jest od dnia pojawienia się pakietów w Centrum Zniżek. Czyli gdybyś aktywował je po 90 dniach, to już byłyby nieważne.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów