anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z sprzedaniem

Wikwi67
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem, ponieważ wystawiłem pewien przedmiot na allegro i po jakimś czasie się sprzedał napisała do mnie ta osoba że zapłaciła blikiem i zaraz powinny przyjść pieniędze na konto allegro a ich nadal nie dostałem. Przyszedł mi emial że kupujący rozpoczął zakup, a status płatności to "Płatność rozpoczęta..." proszę o szybką pomoc @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wikwi67 Co oznaczają poszczególne statusy płatności dowiesz się z tego artykułu. Jeśli wpłata ma status "rozpoczęta" Kupujący rozpoczął proces płatności, ale nie mamy jeszcze informacji o wpływie pieniędzy. Możliwe, że wpłata nie została zrealizowana przez Kupującego albo jest w trakcie przesyłania pomiędzy bankami. Na ten moment wstrzymaj się z wysyłką produktu, do czasu gdy status płatności zmieni się na "zakończona". 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Wikwi67
#7 Wielbiciel#

Witam, dziękuję za odpowiedź jednak jakby to powiedzieć produkt już wyslalem droga wiadomości na allegro, czekam na pieniędze od wczoraj godz 19. Czy to może oznaczać ze zostałem oszukany czy poprostu tyle trwa przelew. Pozdrawiam @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wikwi67 To oznacza, że wysłałeś produkt zanim otrzymałeś za niego pieniądze, więc niestety niewiele będziemy w stanie tutaj pomóc. Podaj mi proszę numer oferty, której dotyczy ta transakcja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Wikwi67
#7 Wielbiciel#

Witam wusalym totaj numer oferty to chyba to ale nie jestem pewien @_HolaOla_ 

OFERTA: 01A4BF09-2792-4FFC-B410-3D7E7825AE2F

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Wikwi67 Jeśli płatność jest rozpoczęta, to kupujący nie zapłacił. Jeżeli zapłaci, pieniądze będziesz miał tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ Nie masz tam pieniędzy, niczego nie wysyłasz. Nie wierz w żadne zapewnienia i obietnice. Nie widzisz pieniędzy we wskazanej zakładce, nie masz obowiązku wysłać towaru. To może być próba wyłudzenia przedmiotu bez zapłaty.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nigdy nie należy wysyłać gdy nie ma wpływu na konto .Taka wiadomość to dla wielu tylko zmyłka i nie powinno w ogóle takiego czegoś być w systemie .Kupujący zaznacza i czeka aby sprzedawca goniony statystykami wysłał pochopnie a kupujący potem unika płacenia. To był błąd że wysłałeś ,mam nadzieję że nie wszystko stracone lub że straty będą niewielkie.

oznacz moderatorów