anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z warunkami reklamacji Idosell

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:109968869
#7 Wielbiciel#

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Próbujemy wystawić na allegro swoje pierwsze produkty z pomocą Idosella. I mam problem z.... regulaminem. Po przekopaniu całego Internetu nie znalazłem rozwiązania. Mianowicie wszystko jest ok aż do momentu publikacji aukcji. Wówczas pojawia się błąd jak poniżej:
JBiorZfSCieL9qqL.png

"Użytkownik nie posiada warunków reklamacji". Zgodnie z tym co gdzieś udało mi się wyczytać - uzupełniłem politykę reklamacji, zwrotów, etc. bezpośrednio w panelu Allegro. Niemniej Idosell tego nie widzi.

Czy problem może wynikać z tego, że korzystam z subkonta? W każdej firmie gdzie pracowałem wcześniej miałem dostęp do głównego konta, a teraz dostałem "prośbę o założenie nowego konta" wysłaną przez firmowe konto Allegro. 

Z góry dzięki za odpowiedź. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109968869 Jeśli problem dotyczy programu zewnętrznego, skontaktuj się bezpośrednio ze wsparciem technicznym dystrybutora. Niestety my nie będziemy w stanie pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:109968869
#7 Wielbiciel#

@nat_not
Dlatego też dopytałem o subktonto. Czyli rozumiem,  że z Waszej strony to jest "ok" jeśli ja przez zaproszenie do założenia konta powiązanego dodałem regulamin? Nie musze tego robić przez konto główne? Dopytam, zanim będę kontaktował się z "programem zewnętrznym", bo jak widać na przesłanym screenshocie jest tam informacja, że z ich strony jest wszystko ok i problem leży po stronie Allegro. 

A wolę mieć na piśmie oficjalną odpowiedź od kogoś z Allegro zanim zrobię tam "awanturę" :).

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109968869 Nie wiemy jak działa program zewnętrzny w powiązaniu z Allegro. O to musisz dopytać bezpośrednio w Idosell. Jeśli problem z wystawianiem pojawi się podczas korzystania z naszych narzędzi, wtedy będziemy mogli pomóc. W Twoim przypadku nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć co jest przyczyną nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:109968869
#7 Wielbiciel#

@nat_not

To tylko ostatnie pytanie odnośnie korzystania z samego panelu Allegro. Czyli mogę dodać regulamin z subkonta do konta głównego? Czy to może być kwestia uprawnień nadanych mi w panelu przez osobę która mi takie zaproszenie wysłała ? Bo jak pisałem wcześniej - zawsze miałem dostęp do głównego konta a teraz je zakładałem przez "prośbę o założenie nowego konta"? Tym bardziej że pojawia mi się komunikat w pewnych miejscach, np. "jestes na koncie uprawnionym - zaloguj się na główne konto sprzedażowe by dodać nowe warunki".

oznacz moderatorów
Client:109968869
#7 Wielbiciel#

Zresztą nie mogę wystawić żadnej aukcji z Waszego panelu, więc w sumie to jest odpowiedź na moje pytanie. 
image.png

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109968869  "Jestes na koncie uprawnionym - zaloguj się na główne konto sprzedażowe by dodać nowe warunki" - ten komunikat jest kluczowy. Musisz mieć dostęp do głównego konta.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów