anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z werifikacje przez revolut konta

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

Dlaczego dostałem wiadomość od pay u żeby wysłał dodatkowe dane żeby mogli mi odesłać pieniądze które wysłałem do weryfikacji konta allegro żebym mógł rzeczy wystawiać a nadal nie zweryfikowali mi te konto i mógł wystawiać rzeczy na allegro lokalnie proszę o odpowiedź robiłem werifakcje przez revolut  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119299803 Konsultuję Twoje zgłoszenie. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

Okej a właśnie z ranna zrobiłem 2 przelew mam nadzieję że to w niczym nie powinno zaszkodzić 

 

oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

Mam nadzieję że uda się zwrifikowac bo skoro już Pay u mi chce odsyłać pieniądze to posiadacie moje dane

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może przeszkodzić wydłużyć weryfikację.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119299803 Po naszej stronie nie widać, abyś wykonał przelew ani na aktywację sprzedaży, ani na weryfikację konta do wypłat. Sprzedaż aktywujesz w tej zakładce.
Wybierz proszę bank z dostępnej listy. W przypadku Revolut będzie to opcja "Przelew z innego banku". Następnie należy skopiować dane do przelewu, zalogować się do swojego banku i przelać do nas 1,01 zł z rachunku, którego PA jest właścicielem. Przelaną kwotę zwrócimy w całości.

Więcej informacji na temat procesu aktywacji konta znajdziesz w naszym artykule pomocy.


 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

Nie da się wysłać mniej niż 1 euro więc wysłałem 1 euro czyli 4zl i kilka groszy 

oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  i jeżeli chodzi o ten przelew to zrobiłem. 2 może to w czymś wydłużyło werifikacje danych i przelałem 1euro żeby było wysłane z litewskiego banku bo mniej się nie da i żeby zwrifikowac sprzedaż kilklem w allegro lokalnie wystaw i tam mi się wyświetliło okno do werifikacja wybrałem inny bank i wysłałem wszystko zgodnie z instrukcją i ten 2 przelew robiłem wczoraj więc może on wydłużył coś i jutro będą dane bo 3 dni w revolut werifikacja trwa

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119299803 Proszę, prześlij potwierdzenie przelewu w formacie PDF na adres spolecznosc@allegro.pl. W wiadomości dodaj również link do bieżącego wątku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

Już wysłałem nazwa to potwierdzenie przelewu revolut zweryfikujesz mi je dzisiaj proszę bo zależy mi żeby w tygodniu coś sprzedać bo pieniądze potrzebuje?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119299803 Przekażę potwierdzenie do odpowiedniego zespołu, ale niestety nie mogę Ci zagwarantować, że wypłaty zostaną aktywowane jeszcze dzisiaj 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

Okej dziękuję ale mam nadzieję że ta przez kilka dni się uda zwrifikowac 🙂  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  i jak coś ja to werifikowałem konto do sprzedaży a nie do wypłat i jak z moim potwierdzeniem? 

oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  i co z tym potwierdzeniem wiadomo ile to może potrwać? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119299803 Pisałam Ci już wyżej, że weryfikacja nie jest natychmiastowa. Musisz poczekać. Zrobię, co w mojej mocy, żeby było to najszybciej, jak to możliwe, ale Twoje kolejne wiadomości na tego nie przyspieszą 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  okej i jagby co to chciałem pomoc w werifikacje konta do sprzedaży a nie do wypłat ale do wypłat też możecie od razu zwrifikowac i też takie pytanie ile to dni maksymalnie może trwać? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119299803 Wypłaty będziesz musiał aktywować kolejnym przelewem. Aktywacja konta trwa do 3 dni roboczych. Aktywacja konta do wypłat od 3 do 5 dni roboczych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  okej a jak teraz zrobiłem. Przelew do aktywacji konta do sprzedaży to teraz też mogę do wypłat zrobić przelew? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119299803 Przelew do aktywacji wypłat zlecisz z poziomu tej zakładki: https://allegro.pl/lokalnie/c2c/payouts-settings 

Tutaj instrukcja https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-na... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:119299803
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  i co ile to może trwać ta werifikacja jeszcze

oznacz moderatorów