anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatą zmianą danych

shady06
#1 Nowicjusz#

 

W skrócie - mam środki w rozliczeniu i nie  mogę ich wypłacić, a allegro straszy mnie sądem, żebym zapłacił prowizje od sprzedaży. 

Mam konto na allegro od 12 lat. Gdy je zakładałem byłem niepełnoletni, więc założyliśmy na dane mojej mamy. Niedawno po raz pierwszy coś sprzedałem, środki na allegro wiszą i nie mogę ich wypłacić, a w rozliczeniu mam daną kwotę do zapłaty dla allegro i już wydzwaniają do mnie.

Nie mogę dodać rachunku swojego lub żony, bo konto bankowe musi się zgadzać z danymi na profilu allegro. Nie mam jak potwierdzić tożsamości z dowodu mamy, bo nie mam z nią kontaktu. Do zapłaty mam jakieś drobne, więc nie w tym problem, po prostu chciałbym jednak wypłacić jakoś pieniądze, które zarobiłem na sprzedaży. Pytanie - jak? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@shady06 Z konta założonego na dane Twojej mamy pieniądze może wypłacić Twoja mama na własne konto bankowe. Może też wypłacić przekazem pocztowym na swój adres zamieszkania, o ile kwota nie jest wyższa od 800 zł. Wtedy w ustawieniach wypłat trzeba zaznaczyć "Przekaz pocztowy". Opłatę za korzystanie z Allegro też mama musi zapłacić. Nie może pieniędzy za korzystanie, za sprzedawanie, wziąć z tego, co ma do wypłaty. 

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Załączam do konwersacji moderatorów.
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 


Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube!  
https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów