anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja jest większa do zapłaty niż faktycznie podana przy wystawianiu produktu. DLACZEGO?

bougieitems
#10 Popularyzator#

Dobry wieczór. Sprzedałem swój drugi produkt. Prowizja była podana 3 zł, natomiast allegro naliczyło mi 4,08. Czy ktoś może wie dlaczego ? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@bougieitems   Bo prowizję płacisz również od kosztów wysyłki.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

To fajnie że się teraz o tym dowiaduje, wychodzi na to że jedynym zwycięzcą jest strona allegro a dla sprzedającego zostają jakieś marne grosze 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@bougieitems odkryłeś Amerykę

Kupujący jest głównym przegranym bo płaci te wszystkie opłaty w cenie towaru

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RED o ile sprzedawca doliczy, bo widzę że wielu sprzedawców po czasie się łapie ile jest tak naprawdę prowizji od prowizji i od dostawy i prowizji od smarta i nie smarta i innych usług 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@bougieitems Przecież bezpośrednio pod informacją o wysokości prowizji w formularzu wystawiania oferty masz napisane: "Podana wycena jest wyceną szacunkową - opiera się na aktualnej konfiguracji oferty i nie uwzględnia wcześniejszych opłat zarejestrowanych dla oferty (jeżeli takie występowały) oraz wyższej prowizji w przypadku wybrania płatnej metody dostawy przez kupującego. Pełna kwota opłat dla oferty dostępna będzie po jej zatwierdzeniu w zakładce Rozliczenia z Allegro. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro." - widocznie nie doczytałeś.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

Mimo tego dziękuję.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bougieitems Dotyczy to także kosztów dostawy a było dopisane że dotyczy darmowej dostawy !

Prowizje od sprzedaży

opłata za sprzedaż 1 sztuki z darmową dostawą
________
Κώστας
oznacz moderatorów

bougieitems
#10 Popularyzator#

Musiałem nie doczytać. Jest to obszerny temat. Poczatkujący kuleje 😉 dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

oznacz moderatorów