anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

prowizja od sprzedaży - dlaczego naliczono mi taką opłatę?

nailart2010
#8 Zapaleniec#

Witam, 


proszę o info, bo widocznie czegoś nie odczytałam w codziennych nowościach od allegro

sprzedałam buty używane wystawione w opcji 

licytuj 30 zł  i na kup teraz 40 zł
osoba wylicytowała za 30 zł + przesyłka inpost paczkomat 8,99 zł i taką kwotę otrzymałam na konto


dlaczego Prowizja  naliczona przez allegro od sprzedaży to

-4,68 zł

wychodzi na to ,że na kup teraz jest prowizja 10 % a jak ktos wylicytuje taniej to moja prowizja rośnie w jakims innym wyższym procencie 

to trochę niesprawiedliwe, ze sprzedałam taniej  czyli dla mnie ze stratą a mam za to wyższa prowizję  czyli druga strata ?!

 

 

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@nailart2010 Prowizja w obuwiu to 12%, nie 10%. Prócz tego taki sam procent prowizji płacisz od kosztów wysyłki. 12% od kwoty 38,99 =4.68. Jest dobrze naliczone i nie zależy to ani od licytacji, ani od Kup teraz. Poczytaj tu: https://allegro.pl/regulamin/pl/zalacznik-4

Ula

Ula
oznacz moderatorów

nailart2010
#8 Zapaleniec#

dziękuję , nie wiedziałam 

a dlaczego są naliczane koszty prowizji  za przesyłkę ? przecież ja na niej nic nie zarabiam , wręcz tracę bo opakowanie muszę opłacić we własnym zakresie 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@nailart2010 Bo tak sobie Allegro wymyśliło i nic na to nie poradzimy.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

nailart2010
#8 Zapaleniec#

super manipulacja 🙂 gratulacje dla allegro 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@nailart2010 Allegro ładnie reklamuje że załatwiło klientom dostęp do darmowej wysyłki tylko szkoda że nie wspomina czyim kosztem a tak na prawdę to my płacimy sprzedający muszą a klientom tylko się wydaje że mają taniej 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Podobno czasem myślenie boli 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mwmonety Myślenie to nadzwyczaj trudna i uciążliwa czynność.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nailart2010 JESTEŚ NA ALLEGRO , CZYTAJ REGULAMINY 

oznacz moderatorów