anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przerwa w sprzedaży a później wznowiona oferta przez mój asortyment

MAMY ROZWIĄZANIE!
poli_pap
#9 Pomysłodawca#

Klientka napisała czy przedmiot, który obserwowała nadal będzie dostępny. Przez duży nakład pracy stacjonarnie musieliśmy zawiesić sprzedaż. Na prośbę wznowiłam ofertę i o tym poinformowałam, ale nie wiem czy klientka będzie w stanie złożyć zamówienie. Będzie w stanie kupić czy nie? Pomoc Allegro jest niejasna na ten temat

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
poli_pap
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

No jeśli wznowiłeś to dlaczego niby miałaby nie mieć możliwości kupna? Wyślij jej linka do oferty to może się szybciej zdecyduje. Jak ma w obserwowanych to dostanie maila o wznowieniu.

oznacz moderatorów
poli_pap
#9 Pomysłodawca#

Wysłała zapytanie o przedmiot to najprawdopodobniej ma numer/link do oferty, miejmy nadzieje, że może kupi. W pomocy jeszcze przeczytałam, że nowo wystawione oferty podczas przerwy będą widoczne ale czy te starsze też? Jest to dość niejasne dla mnie. Nie wiem już czy aktywować sprzedaż ponownie teraz ale może to narobić sporo bałaganu na ofertach, wznowi te które zostały przez nas ręcznie zakończone z powodu braku towaru na stanie i będzie trzeba wszystko ponownie sprawdzać.

oznacz moderatorów
poli_pap
#9 Pomysłodawca#

Okej, sprawdziłam i oferty nadal widać po wznowieniu, sprawdziłam na innym urządzeniu i w trybie incognito, będą dostępne dla klientów. Przepraszam za zamieszanie. Nie trzeba już odpowiedzi. 

oznacz moderatorów