anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki Allegro One Brak podjazdu kuriera po wygenerowaniu etykiety.

Qbcioo95
#8 Zapaleniec#

Witam, chciałbym się dowiedzieć co robię źle, już kilka razy po wygenerowaniu etykiety Allegro One kurier UPS nie przyjechał i musiałem osobiście zawozić przesyłki do punktu odbioru. Czy jest jakaś infolinia z którą mógłbym się skontaktować w tej sprawie ? Czy może jakoś trzeba dodatkowo ręcznie generować podjazd kuriera ? 

 

Pozdrawiam, Kuba

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Qbcioo95 źle robisz ,że oferujesz tą formę przesyłki  ,generuje dużo problemów .... poczytaj wątki .

oznacz moderatorów

Qbcioo95
#8 Zapaleniec#

 wysłałem już dosyć dużo tych paczek i na prawdę nie miałem żadnych problemów, no ale dzięki za odpowiedz 😉

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Przewoźnikiem jest allegro i jeśli wiesz co kiedyś oznaczało "Standard Allegro" to właśnie zgodnie z tym standardem realizowane są te przesyłki. 
-Kurier przyjedzie albo nie przyjedzie
-Przesyłkę doręczymy albo nie doręczymy 
-Jeżeli odbiorca skontaktuje się z przewoźnikiem jedyna informacja od przewoźnika to "Za dostawę odpowiada Sprzedawca" 

Później można sobie tutaj śmieszkować, do niczego innego te paczki się nie nadają. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Qbcioo95, podasz przykładowy numer tego zamówienia? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Qbcioo95
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Qbcioo95, czy to na pewno dobre dane? Na koncie, z którego tu piszesz nie ma zamówienia nr. f85683b1-2a90-11ed-ad87-1b539d4720e4. Możesz to sprawdzić?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Qbcioo95
#8 Zapaleniec#

sprzedaż była z konta firmowego : Smart-Tools

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Qbcioo95, dziękuję. 🙂 Z naszych informacji wynika, że nie zamówiłeś podjazdu kuriera do tej przesyłki. Zrobisz to podczas jej nadawania w Wysyłam z Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów