anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytania dotyczące sprzedaży

Ksiegarnia_Dabie
#7 Wielbiciel#

Mam taki oto problem:
1.klient kupił książkę , ale danej pozycji niestety nie było. Więc chcę zwrócić pieniądze , ale konto moje jest zerowe ponieważ dokonano wypłaty środków
Porozumiałem się kupującym , że poczeka , ale jak długo?  Sprzedaż aktualnie jest bardzo niska.
2.Jaki % prowizji pobiera allegro od sprzedanej książki ? Proszę sprawdzić na moim przykładzie. Książka "Sprawdź swój angielski 13390346936" sprzedana za 21zł plus wysyłka 7,30zł ( transakcja sprzedaży z dn.29.03.202r) Prowizję allegro pobrało 5 ,66zł Czy to normalna prowizja , proszę mi to wytłumaczyć dlaczego taka wysoka.
3. Jeszcze jeden temat to wysokość abonamentu pobieranego każdy miesiąc dla sprzedaży miesięcznej pomiędzy 100 - 300 zł
Przesyłam pozdrowienia

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystkie opłaty są wstępnie podane i możesz je obliczyć przed wystawieniem, możesz doładować konto do wypłat>na zwykłym Allegro a na AL zwrócić na konto bankowe podane przez kupującego.

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

W przypadku używanych książek Allegro pobiera 15% od ceny wraz z kosztami wysyłki i dolicza jeszcze 1 zł.

Ale w twoim przypadku wychodzi ponad 16%.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

płacisz jakiś abonament ? przy takim obrocie, to chyba niezbyt opłacalna decyzja ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Ksiegarnia_Dabie   W kategorii "pozostałe" płacisz zawsze 20 % prowizji niezależnie czy książka używana czy nowa. Od kosztów dostawy również.

A środki na konto możesz sobie wpłacić do wysokości zwrotu.

_____________
Kama
oznacz moderatorów