anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o usuniecie aukcji

natalia_z_wasem
#10 Popularyzator#

Dzien dobry.

Przed chwila usunieto mi aukcje 11544800001 oraz 11545499944 z powodu "Umieszczone przez Ciebie miniaturki muszą spełniać nasze standardy"

Wydaje mi sie, wrecz jestem przekonany, ze moje miniaturki w 100% spelniają standardy allegro (dlatego tez aukcje przywrócilem). Czy moge prosic o informacje jaka byla przyczyna usuniecia aukcji? Co jest nie tak z miniaturkami w tych aukcjach?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:47295977
#11 Animator#

@natalia_z_wasem  Pewnie chodzi o to, że na aukcji sprzedajesz jeden pendrive, a w miniaturce masz kilka. Miniaturka ma przedstawiać dokładnie sprzedawany przedmiot i nie wprowadzać kupujących w błąd.

oznacz moderatorów

natalia_z_wasem
#10 Popularyzator#

raczej powszechna praktyka, po drugie to jest wybór - cała gama kolorystyczna. 
raczej smutno allegro bedzie wygladalo jak zamiast 1 takiej aukcji zaloze 20 tylko o wybranym kolorze.

oznacz moderatorów

Client:47295977
#11 Animator#

@natalia_z_wasem  Takie są zasady Allegro, nic nie poradzisz.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@natalia_z_wasem możesz wystawić 20 różnych i połączyć wielowariantowością (kolor\wzór)

oznacz moderatorów

natalia_z_wasem
#10 Popularyzator#

robilem tak przez kilka miesiecy - TRAGICZNY pomysl. Zamiast jednej wysoko pozycjonowanej aukcji z 100 sprzedazy ma sie 100 aukcji po 1 sprzedazy i wystwietlane na koncu. Dramat.

Czytam wlasnie regulamin, nie ma w nim infrmacji ze miniaturka musi przedstawiac "JEDEN przedniot". Jest natomiast punkt:
1.5: Zdjęcia zamieszczone w Ofercie muszą dotyczyć wyłącznie oferowanego Towaru [...nie wolno napisow itd...] poza wyjątkami: logo marki/producenta, oznaczenia kolorów i wzorów 

Caly paragraf 2 dotyczy zdjec - wydaje mi sie ze nie naruszylem zadnego z tych punktow

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Na też usunęli, bo mieliśmy ścianę za szybą (samej szyby przecież nie widać).

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@natalia_z_wasem Czy w powiadomieniu o usunięciu ofert jest dostępny link do formularza kontaktowego? Jeśli tak, skorzystaj z niego, żeby dopytać o szczegóły. Twoja wiadomość trafi do zespołu, który podjął decyzję o podjęciu działań w związku z nieprawidłowościami w ofercie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

natalia_z_wasem
#10 Popularyzator#

Pani Natalio. Skorzystalem z linka, wypelnilem formularz. Po godzinie przyszla wiadomosc :

natalia_z_wasem_0-1641922202753.png

Dziwne. Bo przyszla na email autoryzowany dla konta wiec nie wiem co jeszcze Allegro chce potwierdzać. Ale OK. Wchodze wiec na link z emaila - standardowy formularz i wszystko od nowa. W treści nowego zgłoszenia podaje wskazany numer sprawy.

Po chwili dostaje na maila KOLEJNY NOWY numer sprawi i KOLEJNĄ PROŚBĘ o jego potwierdzenie przez link/formularz.

Co robie zle ????

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@natalia_z_wasem Cześć. Podczas wysyłania zgłoszenia musisz być zalogowana na koncie, którego dotyczy sprawa. Zaloguj się proszę na swoje konto Allegro (https://allegro.pl/), a następnie wypełnij ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86 (podaj w treści wiadomości numer sprawy zgodnie z prośbą). Upewnij się proszę, że podczas przechodzenia na stronę z formularzem będziesz zalogowana na swoje konto 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów