anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pytanie o usuniecie numerów telefonów

lublin-bmw
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry 

Mam pytanie, a mianowicie chodzi mi o to że allegro zaczeło usuwać moje aukcje ponieważ było w nich widoczne w informacji o sprzedajacym numery telefonow. Po uprzednim wykasowaniu całowicie informacji czyli numerów dalej taka informacja widnieje na moich aukcjach . Jak mam to usunąć , aby moje aukcje nie były blokowane ?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lublin-bmw Cześć. 🙂 A jaka dokładnie informacja jest widoczna w Twoich ofertach? Numer telefonu? Podaj proszę przykład takiej oferty 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lublin-bmw
#8 Zapaleniec#

Po wejsciu w informacje o sprzedajacym poja sie informacja kontakt zadaj pytanie i sa pokazane moje numery telefonow ? myslę ze to powoduje usuniecie moich aukcji ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lublin-bmw Dane teleadresowe w zakładce O sprzedającym edytujesz tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/o-sprzedajacym 

Numer telefonu usuń z tego bannera: 

ko_alka_0-1713528455336.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lublin-bmw
#8 Zapaleniec#

Baner został usunięty i dalej jest ta sama informacja kontakt zadaj pytanie i numer telefonu ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lublin-bmw Podaj numer oferty i zrzut ekranu, gdzie wyświetla Ci się taka informacja po usunięciu wskazanych danych 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lublin-bmw
#8 Zapaleniec#

15490226664 numer oferty 

oznacz moderatorów

lublin-bmw
#8 Zapaleniec#

tutaj np w tej i innych jak włącze informacje o sprzedającym to dalej taka ionformacja jest wyświetlona .

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

heyka

My też z Lublina i także branża moto.

U mnie od lat są numery telefonu w zakładce - kontakt - i nigdy nam nie zamknęli żadnej akcji, ani nie dawali ostrzeżenia za to. Nie wolno umieszczać ich w tytule i treści, ale w zakłądce raczej dozwolone, gdyż jest na to miejsce.

 

Przejrzałem Twoją ofertę. Nie widzę ani błędu ani powodu do ukarania.

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

chyba że indyjsko-ukraińska nakładka do Allegrowego AI zalicza to jako numer telefonu --- >>>

 

BMW E83 X3 REDUKTOR SKRZYNIA ROZDZIELCZA ATC400 3.0D 3.0SD 7573215

oznacz moderatorów

lublin-bmw
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

lublin-bmw
#8 Zapaleniec#

Czyli możliwe że chodzi o te numery w opisie ?

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

masz odpowiedź - BINGO

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@lublin-bmw nie zdziwię się jak algorytm wyłapuje cyferki z tabliczek znamionowych 😆

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Pewnie nawet jakbyś wpisał PESEL czy coś podobnego to z automatu by usunęli jako podejrzenie że może być to numer do kontaktu . Zadnych cyferek ani słów kluczowych lepiej nie używać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lublin-bmw w imieniu Oli wracam z informacją, chodzi o adres e-mailowy podany w pozostałych informacjach przy "dane do zwrotów/odbioru". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów