anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklama jednej oferty ADS

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Nigdy nie korzystałam z reklamy ADS. Chce uruchomić pierwszy raz w jednym produkcie. Wiem, że dzienny budżet mogę ustalić ale mam kilka pytań:

  • Czy mogę ustawić ADS na 7 dni, czy raczej jest bezterminowe i trzeba  wyłączyć kiedy sie chce?
  • Dodatkowa prowizja Allegro czy występuje od ADS?
  • Czy są jakieś ukryte koszty?
  • Czy wystarczy wyrazić zgodę, ustalić dzienny budżet i uruchomić, czy może trzeba się do tego lepiej przygotować?
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI Cześć. 🙂 Przed włączeniem kampanii serdecznie zachęcam Cię do udziału w bezpłatnym kursie: https://allegro.pl/akademia/jak-zwiekszyc-sprzedaz-z-allegro-ads. Dzięki niemu będziesz mogła lepiej i sprawniej zarządzać swoimi reklamami, no i nic Cię nie zaskoczy. 

W Allegro Ads sama zdecydujesz na jak długo i za ile chcesz reklamować swoją ofertę (tylko pamiętaj, że jeśli oferta wygaśnie, to musisz samodzielnie przywrócić ją do grupy reklam). Datę określasz zaraz po ustaleniu budżetu. 

Usługa Allegro Ads jest rozliczana z dołu i wszystkie opłaty trafiają na Twój rachunek Allegro na koniec okresu rozliczeniowego - 27 dnia miesiąca (okres rozliczeniowy trwa od 26 dnia danego miesiąca do 25 dnia następnego miesiąca).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dziękuję za pomoc, mam trochę do poczytania. 🗞

Client59247542_0-1679905235656.png

 

oznacz moderatorów