anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozmiary - odzież dziecięca - MASAKRA

Butiktalulla
#13 Ambasador#

Cześć,

jak coś "ulepszacie" to chociaż niech ktoś kto to wprowadza zacznie myśleć ew. się spyta tych co się znają  - ew. nie robi nic ( tak by było najlepiej )

Zrócie natychmiast coś z ukazywanie rozmiarówki bo zrobiliście dramat:

rozmiary.png

Dawno było samo 110 , 122 , 134 itd i wszystko ładnie się mieściło. Teraz nawaliliście jakieś zakresy w zawiasie - pytanie brzmi - po co i co to w ogole jest ? Rajstopy to np. rozmiarówka producenta 104/110 - wyście wywalili jakieś zakresy jakie nie istnieją i ja mam się w to wkomponować? Co to w ogóle ma być?

Reasumując bo już nie mam sił - zróbcie chociaż tak - aby wyświetlało się chociaż 6 rozmiarów bez zwijania. Już miałem dziś telefony czy nie mam większych rozmiarów (dawno pokazywało wszystkie - teraz są zwinięte ) 

Już nie chce mi się nawet mówić ,że te zakresy MYLĄ 

BRAWO

 

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Butiktalulla
#13 Ambasador#

generalnie - próba wprowadzenia łamanych rozmiarów - dobry plan - wykonanie - fatalne - natychmiast do poprawy.

 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

YO.jpg

 

JAK MAM TAKI ROZMIAR WPROWADZIĆ ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Butiktalulla przekazałam zgłoszenie do odpowiedniego zespołu, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

Tez mam z tym wielki problem...drugi dzień walczę z aukcjami.

Przykład rozmiar z metki 122/128, powinienn byc mniej więcej w tym przedziale, ale AI czy serwis nie pozwala na wybranie takiego przedziału, przy zakończonych aukacjach i próbie ich wznowienia. SYSTEM/serwis/ AI Jedynie pozwala na wprowadzenie rozmaru NEW 122 (117-122), czyli zupełnie błednie i nieprawidłowo w stosunku do ofertowanego rozmiaru...Wprowadzanie Kupującego totalnie w błąd przez serwis.Zakupy staną się zupełnie niezrozumiałe dla Kupujących, których i tak coraz mniej na tym portalu...a bedzie ich jeszcze mniej przez te wszystkie udogodnienia

To tylko jeden z przykładów - a tyczy to każdego zakresu, całej rozmiarówki wprowadzonej w dziale dziecięcym

134/140 - system nakazuje wziąć 134 (129-134)

140/146 - system nakazuje wziąć 140 (134-140)

Czyt. Bierze pierwszy rozmiar....

Zupełny bezsens...Wczoraj z pewnego poziomu allegro udało się powystawiać aukcje np rozmiar 134/140  przypisując 140 (135-140), czyli bliko tego, co powinno być, ale po zakończeniu tej aukcji nie można było jej wznowić, bo system wymaga przypisania  o 134 (129-134) i tak z ręki musiałam dzisiaj tysiąc aukcji przerobić...

MASAKRA... "Dziękujemy" jako Sprzedawcy za uddogodnienie...

I tak jak napisał przedmówca...zwinięcie wszystkich dostępnych rozmiarów to nie jest zuspęłnie dobry pomysł...chyba, ze allegro zależy na utracie juz i tak małej ilości wędrujących tutaj Kupujących... Brawo.

oznacz moderatorów

-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

ach i dodatkowy problem - znikające rozmiary...posiadam pełną rozmiarówkę, a pokazuje wybiórczo, zależy jak wejdę w aukcję. przez jaki konketnie rozmiar

Wchodzę przez r. 164, pokazuje mi 164, 158 i 146, a brakuje 134, 122, 116...jakby ich w ogóle nie bylo...a są najnormalniej w swiecie wystawione

Już nie mam sił ...

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

mi pokazuje część w starej rozmiarówce - część w nowej 😄 meksyk

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

tak - wprowadzenie debilnych przedziałów - do tego mylnych  - ani kupujący nic nie znajdzie - a sprzedający ma masakrę 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

tak - ( NEW 122 (117-122), ) -   bo jak miałeś wprowadzony wcześniej mniejszy rozmiar z zakresu - np przy metce 116/122 - miałeś wprowadzone 116 - to jesteś w d....   - jak ja na wielu.

Tam gdzie miałem wprowadzony wyższy zakres - poweidzmy +- jest dobrze

Ale tylko +- bo zakres oczywiście jest ZŁY

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Butiktalulla otrzymałam informację, że w przypadku rozmiaru 104/110 możesz wybrać górną wartość, czyli 110 (105-110). Sugestie na temat wyświetlania rozmiarów przekazałam do działu zajmującego się katalogiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

mogę - ale jak ktoś wpisze w szukaj w filtrze rozmiar od 104 - do 104 ( czyli szuka 104 )  - to znajdzie ten produkt czy nie ?:) 

 

oznacz moderatorów

-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

Uważam, ze nie, bo to już sprawdzałam  na swoich aukcjach...skoro przypisany do 110, to za cholerę nie znajdzie 104, bo w przedziałe takiego nie ma jesst 105..

oznacz moderatorów

-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

Liczy się w wyszukiwaniach rozmiar , a nie przedział. W szukaj na górze klient napisze 104 i wykoczą tylko te oferty, które są przypisane do 104...a nie do 110..

oznacz moderatorów

-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ TO nie działa...Tak pozmieniałam na rozmiary NEW -zeby jak bardziej realny przedział był  ( ten górny rozmiar wzięłam pod uwagę) i w momencie po zakończenia aukcji i ponownym wznowieniu ich,  wszystkie tak zmienione aukcje nie zostały wzniowione...ręcznie musiałam wszystkie aukcje poprawiać ....kazdą z osobna... wiele godzin zmian - bo dodatkowo okazało sie, ze system allegro pozmieniał np kolor podstawowy na jakiś z nieba wzięty, zupełnie nieprzypasowany do zdjęcia miniaturki ( system czy AI) czy inne parametry pozmieniał... Juz nie wspomnę o takiej rzeczy, ze wybrał sobie jako zdjęcie do katalogu, nie zdjęcie pierwsze (miniaturkę) tylko jakieś inne z całej listy wstawionych w całej aukcji....ale już na to sił nie mam, więc zaakceptowałam takie, jakie było....zgłosić błędu przez
'zgłoś błąd .."  nie mogę, bo system wymaga ean, którego przy swoich towarach nie posiadam...czyli nic samodzielnie nie można uczycić... Ręce opadają, tyle godzin marnowanego czasu ...cały czas...

oznacz moderatorów

MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo... Posiadam markę w sprzedaży gdzie większość rozmiarów to np 116/122, 122/128, więc wiadomo że musze podać 122, ale to w nawiasie według nowych rozmiaru jest jescze niższa co nie odpowiada dokładnie danemu rozmiarowi. Porażka

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

wprowadzone rozmiary są z wymyślone z palca i tyle. 

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Haha to teraz wiem czemu wczoraj sprzedała się kiecka, która wisiała od maja zeszłego roku, bo nie miałam sumienia jak klienci odesłać raz użytej i wystawiłam xD. Nikt nigdy tam nie zaglądał, choć tyle wisiała taniej o 35% od orginału i podpięta do jego katalogu, a tu nagle poszło.

Współczuję. Widać teraz schodzi to czego przedtem nikt nie znajdował.

oznacz moderatorów