anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samodzielna wysyłka, nie przez allegro

emek213
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Cześć, sprzedałam przedmiot, ale niestety nie wysłałam go poprzez pobranie etykiety z Allegro bo nie mam drukarki tylko spisałam dane z paczkomatu i klienta i wysłałam oddzielnie. Byłam w kontakcie z kupującym, potwierdził otrzymanie przesyłki. Niestety na Allegro dalej widnieje jakbym nie zrealizowała wysyłki i nie wiem jak to obejść... Mam jak udowodnić, ze przesylka wyslana i otrzymana, ale nie wiem gdzie i jak. Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Halfrunt
#18 Luminarz#

Wpisujesz numer przesyłki w szczegółach zamówienia na Allegro, w przypadku Allegro lojalnie, tego nie wiem 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

No dobrze, ale po co ci to potrzebne?  Klient składa reklamację?  Przecież może zostać niewysłane, nikogo to nie interesuje.

W razie czego, w razie jakiejś dyskusji to chyba masz jakiś dokument nadania.

oznacz moderatorów

emek213
#7 Wielbiciel#

Z klientem jestem w kontakcie, chciał nawet pomóc jakoś zakończyć ogłoszenie, ale się nie dało. Ja właśnie nie wiem czy nie będzie mi grozić np jakaś kara z tego tytułu, bo pieniądze normalnie pobrane i nie wiem czy nie będą prosili o zwrot skoro widnieje jako nie wysłane. Stąd to pytanie, bo nie chcę problemów 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@emek213 Cześć. 🙂 Nic się nie stało, po prostu zostaw sobie dowód nadania paczki dla własnego spokoju i to wszystko. Niestety statusu zamówienia w Lokalnie nie uda się zmienić, po prostu postaraj się zignorować komunikat o konieczności wysłania przesyłki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów