anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sobota - najsłabszy dzień tygodnia

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Sobota jest u nas najsłabszym dniem tygodnia, jeśli chodzi o zamówienia. Najlepszy to poniedziałek. Piszę to tym, bo chciałem zapytać, czy to tylko taka tendencja u mnie, czy też u wszystkich na Allegro?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ja osobiście wystawiam tylko w licytacjach ale staram się tak ustawiać by w sobotę się nie kończyły aukcje .Sobota jest dla większości dniem relaksu i zakupy schodzą na drugi plan. Najlepsza sprzedaż jest zawsze w pierwszych dniach po wypłatach. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jakie to dni?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

U mnie największy zbyt jest po 10-tym każdego miesiąca .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Co tzn.? jak kupuje jak uważam czyli w jakiej jestem kategorii?  Przepraszam za błędy.🤔

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Tak, sobota to dzień odpoczynku, ale chciałem się upewnić, że u większości tak to jest. Z kolei u nas niekoniecznie najwięcej sprzedaje się po wypłacie. To zależne od dnia tygodnia. Poniedziałek, środa, wtorek, niedziela - to nasze najlepsze dni sprzedażowe.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Bo na allegro jest drożyzna, chciałem dziś kupić na allegro spodnie mojej ulubionej marki i pasek. Cena spodni 259zł pasek 89 zł, myślę sobie jadę do stacjonarnego a tam spodnie 179 zł pasek 39zł. Więc zakupiłem 4 pary spodni i dwa paski - starczy na rok, dodatkowo nabili mi na kartę lojalnościową 21zł na następne zakupy.

Podsumowanie: na allegro wydał bym 696zł a wydałem 436 w sklepie - 21 zł na następne zakupy. Przy okazji odwiedziłem kumpla gdzie dostałem bezpłatny smaczny obiad 😋

A niech dalej podnoszą ceny ja zrozumiałem że nie tylko allegro jest na świecie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I zdrowie ...za punkty, przewietrzyłeś się.😁

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Na allegro było by duże prawdopodobieństwo że otrzymał byś nachy ze zwrotu konsumenckiego 😂

Majster a potrafisz policzyć ile allegro zaoszczędziło na prowizji? 🤣

oznacz moderatorów