anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadły punkty za terminowe odpowiedzi

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę o informację dlaczego spadły mi punkty za nieterminowe odpowiedzi jak odpisuje za każdym razem na bieżąco.

PS Jeżeli chodzi o pytanie o kurtkę to nic nie było odpisane ponieważ klient wysłał wiadomość i od razu do nas zadzwonił i dostał wyczerpującą informację na temat pytania.

 

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy#nowe-miary

 

Proszę anulować minusowe punkty bo nie wynikają z mojej winy. Zresztą klient na pewno potwierdzi. Znowu mam poziom neutralny i nie spełniam warunków Super Sprzedawcy.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

sklep_solpio
#12 Orędownik#

i w tym jest problem 😄 musisz na wszystko odpisywać

oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Miałem podobnie, teraz po rozmowie zawsze odpowiadam na wiadomość, np: odpowiedź została udzielona podczas rozmowy telefonicznej.

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

a co zrobić w przypadku jak ktoś od ciebie kupuje masz automatyczna wiadomość do klienta i on ci też z automatu odpisuje (mówię o sytuacjach gdy kupuje firma)

oznacz moderatorów

csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Jak włączyć auto odpowiedz na Allegro ale bez zewnętrznych programów itp.?

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

ja nie wiem zawsze mam ustawione przez baselinkera, więc sie nie zagłębiałem.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@csiexpert Fiksacja Allegro na punkcie terminowych odpowiedzi na pytania nigdy nie była dla mnie zrozumiała, zwłaszcza w odniesieniu to nieproporcjonalnie dużej liczby punktów, którą można za to stracić. Ujmując to inaczej: kara jest kompletnie nieadekwatna do winy.

Jednak sam sobie odpowiedziałeś, skąd te minusy. Bo niby skąd bot Allegro ma wiedzieć, że klientowi udzieliłeś odpowiedzi telefonicznej? Niestety, trzeba uprawiać fikcję, i wysłać wiadomość przez system, np. w stylu "tak jak to uzgodniliśmy przez telefon"

oznacz moderatorów