anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem nowy zapakowany telefon kupujący używał go prawie pół roku i operator zablokował go za ni

Ciory
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem telefon nowy zapakowany , kupujący używał go prawie pół roku i został zablokowany przez operatora za niepłacenie rat ( został już odblokowany ) i kupujący chce mi go zwrócić i żąda całej kwoty jaką mi zapłacił ???

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli sprzedałeś telefon nie będący twoją własnością, obarczony wadą prawną to na co liczyłeś? Było w ofercie że jest na raty? Sądzę ze kupujący zwróci Ci ten telefon, został odblokowany a jak długo nie mógł go używać?

oznacz moderatorów

Ciory
#7 Wielbiciel#

Było napisane że jest wzięty jako przedłużenie abonamentu, około 3 tygodni

oznacz moderatorów

Ciory
#7 Wielbiciel#

Było napisane że jest wzięty jako przedłużenie abonamentu, około 3 tygodni

oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

skoro z twojej winy urządzenie zostało zablokowane to bierz chłopie na klatę i dogadaj się z klientem

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dokładnie. To Ty bierzesz odpowiedzialność za sprzedawany towar. Takie są efekty "niejasnych transakcji". 

@Ciory - zamieściłeś na aukcji informację, że potencjalny kupujący będzie musiał spłacać raty za telefon? 

Patrz na wpisy od LEW433 - nie chcę się powielać. Przyjmujesz do sprzedaży towar obarczony wadami prawnymi - licz się ze skutkami.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów