anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot, dostawa paczkomaty inpost, brak kodu nadania.

rafala2
#7 Wielbiciel#

Dostałem maile z informacją o sprzedaży i wpłacie od kupującego, dotawa paczkomaty inpost. Niestety nigdzie nie znajduję kodu nadania, coś sie może zmieniło.? Kidyś dostawałem kod do nadania.

Teraz mam info do jakiego paczkomatu i dla kogo, numer tel do kupującego, ale nic więcej.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Ziolko39
#21 Demiurg#

@rafala2 A masz pieniądze na AF ? Jeżeli nie to próba oszustwa. Podaj nick kupującego. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Wczoraj szykowałam z lokalnego normalnie, etykiety jak zawsze były do pobrania... Więc najpierw sprawdź czy kasa jest, a może nie zauważyłeś i to kurier nie paczkomat...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rafala2 Podaj mi proszę numer oferty lub zamówienia, którego dotyczy ta sprzedaż. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

rafala2
#7 Wielbiciel#

Witam, jest informacja ze opłacone. Nr oferty to: 

 (12163400282) 
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rafala2, chodzi o zamówienie nr 1419fd02-da02-11ec-ba31-f99c02cc4759 w wysokości 817,99 zł? Zamówienie jest z metodą dostawy Allegro Paczkomaty InPost za 8,99 zł poza Smart. 

Etykiety do zamówień z metodą dostawy Allegro Paczkomaty InPost na Allegro.pl można tworzyć bez umowy własnej w Managerze Paczek InPost po wcześniejszym połączeniu kont Allegro z Managerem. Przesyłki tworzy się w Managerze w zakładce Allegro > Import Allegro InPost. Trzeba odszukać zamówienie po metodzie dostawy. Szczegóły znajdziesz w tutaj.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

rafala2
#7 Wielbiciel#

Nikt mnie nie powiadamiał że mam zakładać konto na INpost, nie mam zamiaru tego robić, i tracić czasu na podawanie swoich danych i wypełnianie formularzyw następnym miejscu. Poprzednio  było tak że coś sprzedałem, dostawałem kod nadania do paczkomatu i wysyłałem. I tak chcę to zrobić teraz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@rafala2 To nie da rady, jak nie chcesz to musisz wysłać poza Allegro na własny koszt.https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@rafala2 poprzednio pewnie sprzedałeś na lokalnie a tam generujesz etykietę przez allegro. Na zwykłym allegro nadajesz przez Managerze Paczek InPost jak pisze @mr_oma 

oznacz moderatorów

rafala2
#7 Wielbiciel#

Mało tego widzę że mam opłacić dodatkowo przesyłkę, przecież ona jest opłacona przez sprzedającego. Czemu  jak było dobrze to ktoś to skomplikował? Poproszę o kod nadania.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@rafala2 

Na pewno na Allegro sprzedawałeś ?  Kody nadania to owszem, ale gdy towar zwracasz a nie wysyłasz.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

rafala2
#7 Wielbiciel#

TO SĄ JAJA , ALLEgro trzyma kasę za towar i wysyłkę, teraz ja mam wysłać kasę za przesyłkę i do in post jak zostało to już opłacone przez kupującego, Sorry ale to gruba przesada, bo opłaty za sprzedaż są horrendalne, a serwis marny.  Apel, do moderatorów, proszę o kod nadania,  tak jak na lokalnie. Jak nie uda nam się załatwić tej sprawy, to na allegro już na pewno nic nie sprzedam i nie kupię. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@rafala2 

 Ma się tą żyłkę do handlu. Od kupującego dostać kasę na przesyłkę i jeszcze od Allegro kod 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rafala2 Przykro mi, ale nie mamy możliwości wygenerowania dla Ciebie kodu nadania. Środki za sprzedaż wypłacisz po weryfikacji konta: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system. Przed sprzedażą powinieneś zapoznać się z warunkami Serwisu, a w razie wątpliwości dopytać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów