anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie ale nie mogę wypłacić pieniędzy

Client:119547834
#7 Wielbiciel#

Witam, sprzedałem swój pierwszy przedmiot na allegro lokalnie i w zakładce wpłaty od kupujących widoczna jest kwota jaką kupujący zapłacił za przedmiot i dostawę jednak gdy klikam w zakładkę wypłać środki nie ma tam ani środków payU ani przelewy24. W takim razie jak mógłbym wypłacić środki z allegro?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:119547834 pewnie masz automatyczne wypłaty w poniedziałek powinno dojść ale poprosimy o sprawdzenie @_HolaOla_ zerknie czy wypłata poszła poprawnie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:119547834
#7 Wielbiciel#

Możliwe że tak, przedmiot został sprzedany w poniedziałek. Dzięki za pomoc

oznacz moderatorów

Client:119547834
#7 Wielbiciel#

jednak nie, właśnie sprawdziłem i sposób wypłaty jest ustawiony "na żądanie"

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119547834 Na koncie, z którego piszesz, nie ma żadnej sprzedaży. Podejrzewam, że chodzi o inne konto. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:119547834
#7 Wielbiciel#

W poniedziałek wysyłałem paczkę, załączam screeny może to rozjaśni sytuacjęZrzut ekranu 2024-03-2 o 14.06.36.pngZrzut ekranu 2024-03-2 o 14.06.57.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz tylko jedno konto Allegro?

oznacz moderatorów

Client:119547834
#7 Wielbiciel#

Tak

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:119547834 @Musisz mieć inne konto skoro moderacja pisze, że na tym nie ma żadnej sprzedaży 🙂

oznacz moderatorów

Client:119547834
#7 Wielbiciel#

Tyle że jak klikam w "ZOBACZ HISTORIĘ I WYPŁAĆ ŚRODKI" z pierwszego załącznika z allegro lokalnie przenosi mnie na drugą stronę (już allegro) i nie pojawiają się żadne dostępne środki.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Czy w zakładce środki i historia operacji widzisz wpłatę środków za tą sprzedaż sprzedaż?

oznacz moderatorów

Client:119547834
#7 Wielbiciel#

Nie

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Oznacza to tyle, że do sprzedaży musiało dojść na innym koncie niż to z którego teraz piszesz. Nie ma innej możliwości. 

oznacz moderatorów

Client:119547834
#7 Wielbiciel#

Musi być, mam tylko jedno konto i dane z allegro oraz allegro lokalnie się zgadzają gdy mnie przenosi w celu wypłacenia środków. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:119547834 Zarówno na Allegro.pl, jak i Allegro Lokalnie nie było sprzedaży na koncie, z którego się kontaktujesz. Dlatego właśnie podejrzewam, że chodzi o inne konto. Proszę, napisz do nas w tej sprawie przez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów