anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem telefon

Client:34521963
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem gościowi telefon Huawei nova 9 se

fakt nie dopisałem tego „se” ale na zdjęciu był widoczny bo one się różnią obiektywami, ale cena była adekwatna do modelu, a gość napisał że chce reklamacji ze będzie mi to zwracał oczywiście nie zgodziłem się na zwrot napisał że będzie zgłaszał do allegro jak to może się rozstrzygnąć? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:34521963 zwrotu nie musisz przyjmować ale musisz odnieść się do reklamacji.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:34521963 będzie dyskusja a ty będziesz musiał rozpatrzeć reklamację a allegro nie ma wpływu na to jak ją rozpatrzysz

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:34521963  Bardzo rozsądnie mu odpowiedziałeś, zwrotu nie musisz przyjmować wystarczy że odeślesz mu wpłacone pieniądze. Po co ci używany telefon?

Prawda jest taka że wcisnąłeś mu inny model niż w ofercie,  nie będę pisał jak się taka pomyłka nazywa.

Jeśli nie oddasz kasy jemu to oddasz dla  Allegro Protect, wymuszą to na tobie. A klient będzie miał i pieniądze i telefon, co prawda nie taki jak chciał ale jednak...

oznacz moderatorów

Client:34521963
#7 Wielbiciel#

Nic mu nie wcisnąłem mógł napisać zobaczyć spytać zamówił i jeszcze się targował więc

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:34521963 taaak mógł napisać i zapytać czy aby na pewno sprzedajesz dokładnie ten model który napisałeś a nie przypadkiem jakiś inny 😂

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:34521963 Składa Ci reklamację na niezgodność z opisem i teraz masz takie opcje- naprawić zwrócić środki, zaproponować coś np: obniżenie ceny, Masz 14dni na rozpatrzenie reklamacji.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

No ale jak sam przyznajesz - nie dopisałem tego „se” - a opis i zdjęcia nie mogą wprowadzać w błąd.

Modele faktycznie różnią się wizualnie ale w bardzo niewielkim stopniu.
Ja na Twoim miejscu przyjąłbym ten zwrot i wystawił ofertę ponownie już z prawidłowym opisem.
Inaczej może skończyć się tak, że Allegro odda kupującemu kasę za Ciebie i doliczą Ci to do rachunku.
Pokaż link do tej oferty. 

oznacz moderatorów