anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż jako osoba prywatna- wysyłka

Client:41243016
#1 Nowicjusz#

Nigdy nie sprzedawałem nic na allegro a ktoś zaproponował mi żebym tu wystawił produkt dla bezpieczeństwa. moje pytanie to jak z ta wysyłka i czy w ogóle mogę wystawić na allegro czy zostaje allegro lokalnie? jest mogę na zwykłym to jak to wyglada z ta przesyłka? czy mogę przez allegro wysyłka? przy wystawianiu produktu wyświetla mi się opcja "wysyłka allegro kurier Inpost" a w pomocy czytam ze nie ma takiej opcji przy sprzedaży jako osoba prywatna....

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:41243016 jako osoba prywatna, jedyne co w cenie allegrowej wyślesz na allegro Inpost Paczkomat przez Menadżer paczek lub na Lokalnie Inpost Paczkomat lub One Box tu sprawdź czy masz w okolicy automat 🙂 Zacznij od Lokalnie łatwiej !

Tak możesz wystawić na Allegro ale będzie wyższa prowizja 🙂 masz link ukryty i przeniesie Cię na formularz Allegro 🙂

frettt.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41243016 jeśli chodzi o Allegro Lokalnie to możesz z poziomu Lokalnie wygenerować etykietę dla przesyłek Allegro Paczkomaty InPost i Allegro One Box, formularz jest też prostszy więc być może to lepszy wybór. Prowizja wynosi 7,9% wartości przedmiotu (z wyjątkiem kategorii Elektronika – 4,9%). 
W przypadku Allegro,  wysokość prowizji zależy od kategorii, możesz skorzystać z kalkulatora prowizji, aby to sobie sprawdzić. Nie wygenerujesz etykiety na Allegro, konieczne będzie połączenie kont Allegro i Managera przesyłek InPost, a wystawiając ofertę najprawdopodobniej będziesz musiał powiązać ją z katalogiem produktów.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów