anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na raty. Podgląd oferty

POLOB
#7 Wielbiciel#

Chyba za tępy jestem.

Konto zwykłe (nie firmowe). Przeszedłem weryfikację Payu i P24. Wystawiam przedmiot przez formularz.

Przedmiot nie jest w wykazie przedmiotów zakazanych do sprzedaży ratalnej (inne warunki też spełnione). W cenniku mam ustawioną płatność płatność z góry. Uruchamiam podgląd oferty - nie widzę opcji rat. Wracam do edycji. Ustawiam wyróżnienie. Uruchamiam podgląd ofert - nie widzę rat.

Czytam FAQ https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/czy-moge-sprzedawac-na.... Niby mogę - a nie widzę. gdzie robię błąd?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

A bo na końcu jest Allegro i oni podejmują ostateczną decyzję do rat.

oznacz moderatorów

POLOB
#7 Wielbiciel#

Czyli w poradniku, świadomie wprowadzają w błąd. Bo nigdzie nie wyczytałem, że to zależy od widzimisie ALL

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak spełnisz warunki aktywowane P24 to na końcu jest Allegro więc....🤗

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@POLOB Masz na myśli raty ZERO czy Allegro Pay? Jeśli raty ZERO, to proces opisaliśmy w artykule, który podesłałeś. Jeśli Allegro Pay, to ostateczną decyzję podejmuje Allegro.

W Twoim przypadku problemem jest to, że oferty wystawiasz na Allegro Lokalnie, a nie na Allegro. Na Allegro Lokalnie nie ma żadnej opcji płatności ratalnej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

POLOB
#7 Wielbiciel#

Nie chodzi o allegro lokalnie, chodzi o zwykłe allegro ( https://allegro.pl/offer/14366540710/restore) - czyli to z drugiej sekcji

Przechwytywanie-aal.JPG

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@POLOB Obecnie nie masz żadnej oferty wystawionej na Allegro (tylko 3 oferty na Allegro Lokalnie). Wystaw ofertę na Allegro i wtedy sprawdzimy, co się dzieje.

Pamiętaj również, że płatność ratalna (raty ZERO) jest możliwa dopiero podczas zakupów o wartości większej niż 1 000 zł i mniejszej niż 20 000 zł 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów