anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający jako osoba prywatna a odstąpienie od zakupu

Client:33491279
#1 Nowicjusz#

Jak mogę anulować zakup od osoby prywatnej kiedy źle zakupiłem i opłaciłem towar a nie ma możliwości anulowania. Produkt nie jest w realizacji a tylko opłacony.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:33491279 tylko kontakt ze sprzedawcą , niema obowiązku na to się zgodzić .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:33491279 Nie ma anulowania ani zwrotów przy zakupie od prywatnego sprzedającego, tylko jak on na to wyrazi zgodę, skontaktuj się z nim!

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Tego nie wie nikt, bo słabo opisałeś. Na lokalnym nie. Na głównym to zależy od tego czy sprzedający udostępnił zwroty. Anulowania nie klikniesz, bo allegro ich na kontach prywatnych nie udostępniło ale jeśli jest opcja zwrotu to możesz go kliknąć i powiadomić sprzedawcę o rezygnacji. Jest szansa ze to pomoże. Chyba, ze wyraźnie w ofercie pisze, ze nie ma zwrotów... Generalnie na głównym allegro jest trudno rozróżnić od kogo kupujesz. Działalności nierejestrowane powinny działać na zasadzie firm czyli wystawiają faktury, przyjmują zwroty itp. Niestety serwis nie pozwala im w żaden sposób tego oznaczyć. Tak samo małe firmy często zostają na kontach prywatnych, bo wymagania allegro głównie odnośnie wysyłek, by je zamęczyły... Więc przede wszystkim kontakt. I tylko tak zobaczysz jak jest realnie.

oznacz moderatorów