anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający zaproponował sprzedaż poza Allegro i wciąż nie wysłał zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:50534741
#8 Zapaleniec#

cześć mam ważna sprawę, liczę że macie duża wiedzę na temat i że mi pomożecie póki może nie jest za późno.

no więc przeglądając oferty kart graficznych znalazłem super ofertę gtx 1080 ti w cenie 1900 zł co w obecnych czasach jest super okazją. skontaktowałem się z osobą sprzedającą na allegro lokalnie, dostałem link do strony lombardu bartlombard.pl. na internecie nie ma żadnych opini tej strony . zamówiłem więc karte licząc na super okazję, w histori transakcji mam że pieniądze doszły ma stronę Lombardu i że przesyłka DHL i wysyłka w ciągu 3-6 dni, minęły już 4 dni robocze a przesyłki wciąż nie ma a każda próba kontaktu przez **piiip** i allegro skutkuje brakiem odpowiedzi. nie wiem czy zgłaszać sprawde do odpowiednich służb i czy zostałem oszukany, jeśli minie czas na wysyłkę to raczej zgłoszę sprawę do odpowiednich organów ale chciałbym żebyście zweryfikowali tą stronę. a na dodatek na maila dostałem fakturę która wygoada podejrzanie jest w języku angielskim oraz nie ma żadnych danych firmy na niej .

oznacz moderatorów
39 ODPOWIEDZI 39
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli kupiłeś poza Allegro? jeżeli tak to tylko zostają służy. Jeżeli kupiłeś przez Allegro to trochę potrwa a le odzyskasz środki albo dostaniesz towar.

oznacz moderatorów
Client:50534741
#8 Zapaleniec#

Kupiłem na stronie internetowej do której linka dostałem bartlombard.com za pośrednictwem payu

oznacz moderatorów
Client:50534741
#8 Zapaleniec#

Na maila przyszło potwierdzenie 

oznacz moderatorów
Client:50534741
#8 Zapaleniec#

Boję się że zostałem oszukany na stronie pisze z ewysylka od 3-6 dni roboczych minęły 3 ale wszystkie informacje wskazują że strona oszukuje 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wygląda, że niestety może być to oszustwo, a jak nie było przez Allegro kupione, to zostaje zgłoszenie na Policję.

oznacz moderatorów
Client:50534741
#8 Zapaleniec#

Jaka jets szansa na odzyskanie pieniędzy?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem.

oznacz moderatorów
Client:50534741
#8 Zapaleniec#

Na internecie nei ma żadnych opini o tym lombardzie adres podany na stronie pokazuje jakąś galerie, numer telefonu to sygnału wogole nie ma 

oznacz moderatorów
Client:50534741
#8 Zapaleniec#

Ale na ich stronie pisze ze pieniadze doszły a tam gdzie ma być numer śledzenie zamówienia nic nie ma to może jeszcze nie wysłali

oznacz moderatorów
Client:50534741
#8 Zapaleniec#

I konto na allegro jets od 14 lat więc wyglądało uczciwie ale teraz 0 kontaktu od otrzymania pieniędzy 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem ale skoro mają stronę aktywną to poczekaj do jutra(dzień roboczy) może wszystko będzie dobrze.😁

oznacz moderatorów
Client:50534741
#8 Zapaleniec#

A jest taka opcja żeby bank cofnął przelew 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:50534741
#8 Zapaleniec#

Ale to był przelew za pośrednictwem payu więc nie wiem czy bank mógłby tsk cofnąć przelew 

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@Client:50534741 zaloguj się na swoje konto bankowe i sprawdź czy czasem nie znikła Ci jakaś kasa. Nie wchodzę na stronę, którą podałeś ale może to być fałszywy sklep internetowy z podrobioną stroną płatności PayU.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:50534741
#8 Zapaleniec#
Nie ponieważ strona wygenerowała za pośrednictwem payu że wysyłam pieniądze do payu i oni je przekazują i robiłem to przelewem na konto
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Może Sprzedawca nie koniecznie chciał Ciebie oszukać, ale na pewno proponując zakup w swoim sklepie - przyoszczedzil na prowizji dla Allegro. 

Wpisując nazwę sklepu do wyszukiwarki pojawia się sklep internetowy na oprogramowaniu prestashop, który w standardzie wysyła faktury w języku angielskim po zaksięgowaniu wpłaty, widocznie obsługa sklepu nie wyłączyła tej opcji. 

Cóż, masz teraz stres, na przyszłość domagaj się przeprowadzenia transakcji przez Allegro, masz wówczas ochronę Allegro, a tak.....

Poczekaj dokładnie 6 roboczych dni i działaj.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Troche dziwna sprawa z tym sklepem bo w zamówieniu mają tylko opcję przelewu zwykłego, więc jak ty płaciłeś przez PayU?

oznacz moderatorów