anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super sprzedawca - odpowiedzi do klientów.

HurtowyOutlet
#7 Wielbiciel#

Początkujący sprzedawcy

Witam, dostałam informację, że utraciłam tytuł super sprzedawcy - ze względu na bark szybkich odpowiedzi do klientów, moje pytanie czy muszę odpowiadać nawet wtedy kiedy klient pisze do mnie "dziękuję, do widzenia " itp. Czasami jest tak, że klient w odpowiada na moje pytanie w krótki sposób  i nie muszę kontynuować tego wątku ale może się mylę i obowiązuje zasada, że liczy się kto napisze ostatnie zdanie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@HurtowyOutlet W tym artykule znajdziesz informacje jak liczymy odpowiedzi na wiadomości klientów. Generalnie jest to procent wiadomości, w których klient otrzymał od Ciebie odpowiedź w ciągu 24 godzin. Na Twoje statystyki z ostatnich 30 dni miały największy wpływ wiadomości: 

  • od Kupującego S......... 2 z 15 grudnia 2021, godz. 23:35 - nie udzieliłeś jeszcze odpowiedzi,
  • od Kupującego C...........9 z 17 listopada 2021, godz.  19:16 - brak odpowiedzi.
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

HurtowyOutlet
#7 Wielbiciel#

C.......9 podał wzór jaki wybrał - jak rozumiem muszę odpisać nawet na taką wiadomość?

s.......2 udzieliłam odpowiedź

Wychodzi na to, że zamiast na sprzedaży należy skupić sie na wiadomościach lub zatrudnić kogoś kto będzie 24/h sprawdzał wiadomości 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HurtowyOutlet tak, powinnaś odpisać na każdą pierwszą wiadomość w wątku.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów