anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar sprzedany nadal widnieje w systemie jako oferta.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ArturU4U
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem 4 sztuki towaru. Jedną sprzedałem. Wysłałem. Została odebrana. Nadal widoczne są 4 sztuki, choć jedna już sprzedana.

Kupujący widzi status w przygotowaniu. Ja wstawiłem status odebrana. Allegro system nie reaguje.

Wprowadziłem nr przesyłki do Allegro.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ArturU4U a nie korzystasz z jakiegoś programu do obsługi allegro?

oznacz moderatorów
ArturU4U
#7 Wielbiciel#

Tak, ale ta aukcja została wznowiona ręcznie na Allegro.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ArturU4U Cześć. 🙂 Z tego, co widzę, dla oferty numer 13094358133 ilość początkowa produktu to 5 sztuk. Po sprzedaży 1 sztuki pozostają 4, zatem po stronie systemowej wszystko jest okej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ArturU4U
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, tak, uff.

Kupujący widzi ją jako paczka w przygotowaniu. Otrzymał ją następnego dnia. Numer przesyłki wpisałem. Nie może wystawić komentarza, ja mam złą opinię sprzedawcy.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ArturU4U Jeśli status nie został przekazany prawidłowo przez InPost, to prawdopodobnie błędnie przekazujesz adresy mejlowe do Przewoźnika. 

Tutaj więcej informacji: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/usluga-dostawy-jak-poprawnie-przekazac-adres-mailowy-B89wXan7Pi... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ArturU4U
#7 Wielbiciel#

Tak, nie podałem adresu emailowego Allegro przesyłki. W Inpost zamówienie zrealizowane. Zamknięte nic nie mogę dopisać.

oznacz moderatorów
ArturU4U
#7 Wielbiciel#

Nie podałem adresu mailowego Allegro przesyłki. W Inpost zamówienie zrealizowane. Zamknięte nic nie mogę dopisać. Co zrobić by w Allegro uznać dostawę, za zrealizowaną?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ArturU4U Przykro mi, ale bez przekazanego adresu mejlowego system nie zaktualizuje statusu paczki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ArturU4U
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem jednak nie 5 a 4 sztuki.

oznacz moderatorów