anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

tytuł i opis aukcji

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

szukam czegoś  i wyskakuje litania produktów  . Niestety po otwarciu konkretnego linku sprzedaży zmienia się tytuł oferty i opis , Malo tego w opisie jest już inny produkt . Dziś spotkałam dwie różne marki Brit i Rocco w ofertach karmy dla psów pod jednym linkiem konkretnej oferty .

Nie będę szukać niech Allegro samo poszuka i coś z tym zrobi . To jest po prostu głupie rozwiązanie i nie ułatwia wyboru towarów.

Tak samo jak opinia o produktach złączona razem . Wydaje mi się ze to nie jest dobry pomysł. Za opcję dobrego produktu odpowiada konkretny sprzedawca , Dziesięciu sprzedawców dba o towar a ten jedenasty nie ,,, wynik jest taki że klienci omijają taki produkt , Ja też !  Brak sprzedaży to brak dochodów nie tylko dla Allegro. Jak każdy szukam towaru w sklepach internetowych i często tam gdzieś w Internecie jest taniej z przesyłką niż na Allegro z darmowym smartem ha ha !!

Oczywiście kupię wtedy towar poza Allegro . ostatni taki zakup z niższą ceną w sieci niż na Allegro zrobiłam kupując kapsułki Solgar 7. Powiem że to był ten sam sprzedawca . Przestańcie skubać nas klientów i ciągnąć zyski z z obu stron .    

Coś tu jest niedopasowane jak ten  bank z Brukseli który właśnie przejął pałeczkę finansową w zakupach na raty . Pomimo że spłacam wszystko w terminie zostałam z dekapitowana  o 2/3 środków na dół i teraz wyglądam jak dłużnik z komornikiem na karku 🙃

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Takie udogodnienie wprowadziło allegro aby wszystkim było lepiej a na imię temu dali "katalog allegro". Reklamacje i pochwały możesz kierować pod ich adres.

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Niestety chwały tym sobie nie przynoszą. Miałam wygodną opcję płacenia z innego kraju , po prostu robię przelewy raz w miesiącu na polskie konto a teraz stop . 

oznacz moderatorów