anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usnuniecie negatywów

zolf91
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich , 

kilka miesięcy temu w wyniku wypadku wylądowałem w szpitalu. Niestety jako że pracuje są nie byłem w stanie wykonać wysyłek towarów . Jak tylko mogłem obsłużyć telefon wykonałem zwroty środków do wszystkich kupujących którzy złożyli zamówienia w tym okresie. 

Wielu klientów wystawiło negatywy z powodu braku kontaktu z mojej strony. 

Po kilku miesiącach gdy już doszedłem do siebie chciałem wrócić do sprzedaży jednak z powodu złych opini konto zostało zablokowane. 

 

Skontaktowałem się z wszystkimi klientami którzy wystawili negatywy. Z 19 negatywów , 8 do tej pory zdecydowało sie usunąć negatyw . Pozostali pomimo otrzymania zwrotu środków około tygodnia po zamówieniu oraz otrzymania zamówionego produktu po prostu się nie odzywa nie odbiera telefonów itp. Po prostu brak kontaktu . Czy da się coś zrobić aby usunąć te nagatywy ? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

komis-bell
#21 Demiurg#

@zolf91 Niestety ale nie 😐

oznacz moderatorów

alicja15-16
#7 Wielbiciel#

Otwórz nowe konto szkoda sie bujać 

oznacz moderatorów

zolf91
#7 Wielbiciel#

Zablokują mi przecież jak założę nowe konto na tą samą działalność . 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

zablokują mu od razu

konta powiązane sa blokowane wsztskie nawet jeśli problem jest tylko z jednym

oznacz moderatorów

zolf91
#7 Wielbiciel#

Z 19 negatywów udało mi się zejść do tylko 8 z czego wiem że jeszcze 2 klientów napisało do allegro o usunięcie . Czyli zostanie 6 których nie mam już pomysłu jak usunąć. Nie odpisują nie da się dodzwonić. A jedna Pani po prostu powiedziała żebym jej gitary nie zawracał . Ciężki temat 

oznacz moderatorów

zolf91
#7 Wielbiciel#

Znając życie nawet jak dobije do 2 negatywów to i tak allegro mi nie odblokuje bo oni to odpowiadają jak boty. 

oznacz moderatorów

zolf91
#7 Wielbiciel#

Aktualizując sytuację . Udało mi się porozumieć i usunąć 16 negatywnych komentarzy na 19 . Jeden z klientów już zadeklarował że usunie także będzie już 17 . Problemem jest to że z jednym klientem nie ma w ogóle kontaktu . Nr telefonu nieaktywny na wiadomości nie odpisuje . W związku z tym nawet przy usunięciu 18 negatowow na 19 moja jakość sprzedaży wyniesie 94,4 % . Mam rozumieć że skoro ciągle mi odpisują że muszę uzyskać 95% to nigdy mi go nie odblokują ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu po blokadzie może być nawet tak że mimo usunięcia negatywów i tak Ci nie odblokują, ale nie chce wyrokować, a z pewnością muszą być osunięte wszystkie.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@zolf91   Chyba  podchodzisz do problemu od niewłaściwej strony.  Kupujący mieli prawo być niezadowoleni,  mieli prawo  wyrazić swoje niezadowolenie.  Nie masz podstaw aby ich nękać i domagać się zmiany  oceny.

Natomiast masz dokumenty pobytu w szpitalu. Nie jest twoją winą że stało się jak stało, masz prawo  a nawet obowiązek domagać się od Allegro cofnięcia blokady.  Oczywiście jak znam życie to Allegro nawet nie odpowie na twoje  prośby, nie pozostaje więc nic innego tylko wystąpienie na drogę sądową. Żądaj przywrócenia uprawnień sprzedaży oraz odszkodowania za  straty moralne i finansowe spowodowane niesłuszną blokadą konta.

Jeśli sam nie czujesz się na siłach poproś o pomoc prawną.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Niestety ale regulamin Allegro jest kulawy. Nie przewiduje wyjątków. Nie uwzględnia wypadków ani siły wyższej. 

oznacz moderatorów

zolf91
#7 Wielbiciel#

@br.  Oczywiście , ale ja rozumiem niezadowolenie klientów . Dlatego każdemu z nich nie nękając przedstawiłem sytuację i poprosilem o to aby rozważyli możliwość usunięcia negatywa po otrzymaniu rekompensaty. Wszyscy z którymi udało się skontaktować wykazali zrozumienie i usunęli negatywy. Pozostało tylko 2 klientów z którymi nie da się skontaktować . Co próbowałem udowodnić obsłudze allegro jednak to do nikogo nie przemawia. Za mały % i koniec . 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

dobrze ale dobić do 95 prc nie masz jak bo masz blokadę i nic nie sprzedasz i nie dostaniesz więcej ocen?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@zolf91 "....  to do nikogo nie przemawia."

Właśnie o to chodzi żeby zaczęli przemawiać. Tylko proces sądowy i żądanie odszkodowania za nieuzasadnioną  blokadę konta może  spowodować że Allegro będzie z tobą rozmawiać. Jeśli tego nie załatwisz  to prośby niczego nie załatwią.

oznacz moderatorów